Jump to content

Cudna oporuka


gianna

Preporučene objave

Nakon smrti , otac je ostavio oporuku da sve ostavlja majci, ja sam se odrekla ocevog dijela u njenu korist, ali da u slucaju prodaje kuce mojoj kceri iz prvog braka ide 30 posto a u slucaju prijepisa na trecu osobu pola, sad mene zanima, posto majka stari i kucu treba odrzavat, da li se ta oceva zelja nastavlja i eventualno nakon majcine smrti, ja ne znam sto mi je ciniti, na ovaj nacin niko se ne zeli brinut o kuci , pomagajte, znaci da li sam ja nakon majke jedini nasljednik, ako ona ne pise oporuku i da li mi je potrebna suglasnost kceri u vezi bilo kakvih daljnjih transakcija s kucom, pomagajte molim vas..ocito oni toga nisu bili svjesni

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se s Matrixom, uz napomenu kako je očito da je oporučitelj htio da barem na neki minimalan financijski način osigura i unuku, ali postoji i bolji način da se to učini - da i ona bude oporučna nasljednica ili da u njenu korist zasnuje primjerice pravo plodouživanja na spomenutoj nekretnini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija