Jump to content

prvo potrošiti moje ,pa onda svatko svoje


destiny

Preporučene objave

supruga i ja smo pred razvodom.Imamo stan koji smo kupili u braku .Stan je kupljen na kredit koji isključivo ja plaćam već 7 god.i sve glasi na mene.Kod razvoda ona želi mene isplatititi,međutim ja se ne slažem.Moj plan je ,ako do razvoda dođe da se stan proda i da se podmiri kredit i ostali bračni dugovi,pa ono što ostane dijelimo na pola.Ona mi govori da nemam pravo,suprugin "prijatelj"(ma što to značilo) je pravnik,pa je vjerovatno on savjetuje.Kakva su moja prava?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pretpostavljam da znate računati.Zbrojite dug po kreditu sa ostalim dugovima,izračunajate koliko možete dobiti za stan i to je to.Tko bi nastavio kredit plaćati ako vas supruga isplati?Nažalost, ako stan glasi samo na vas vi ga možete zakartati u birtiji (ružno,ali eto jedan moj poznanik je to napravio,nije ga zakartao ali ga je prodao).A onda ona tuži vas.Kad ne štima ne vrijedi se natezati - ljudi ste dogovorite se.Osim toga i vi možete imati odvjetnika.Da li ste uopće razgovarali normalno?Imate li djecu i što s njima?Nije jednostavno odgovoriti ako ima jnepoznatih apekata po kojim a se može donijeti ispravno rješenje.A "prijatelj" vam je najmanji problem, ionako vam se sve ruši.Sorry.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija