Jump to content

Telefoni preko granice


DFurka

Preporučene objave

Pozdrav svima, trebao bi pomoć cijenjenih forumaša.

 

Naime, već više od godinu dana živim i radim u Austriji i često sam na relaciji HR - AUT. Obzirom da iz vlastitog gušta popravljam telefone, često se ukazuje potreba da više telefona nosim sa sobom.

 

E sad, zanima me da li bi prilikom pregleda na granici HR-SL ili pregleda u Austriji moglo doći do bilo kakvog problema ili nekakve zapljene? Mogu im ja objasniti da popravljam, ali polazim od toga da policajci ne vjeruju više nego što vjeruju.

 

Nemam registriran obrt ili firmu koja ima tu djelatnost.

 

I ako da, da li postoji mogućnost provjere ili da naše vlasti pečatiraju paket kako bi ga mogao prevesti bez straha od nekog problema ili zapljene.

 

 

Hvala i pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima, trebao bi pomoć cijenjenih forumaša.

 

Naime, već više od godinu dana živim i radim u Austriji i često sam na relaciji HR - AUT. Obzirom da iz vlastitog gušta popravljam telefone, često se ukazuje potreba da više telefona nosim sa sobom.

 

Što znači 'više telefona'?

5, 10 ili 20?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mogu im ja objasniti da popravljam, ali polazim od toga da policajci ne vjeruju više nego što vjeruju.

 

 

I ako da, da li postoji mogućnost provjere ili da naše vlasti pečatiraju paket kako bi ga mogao prevesti bez straha od nekog problema ili zapljene.

Popravljaj u Austriji.

 

Nema pečatiranja.Pošalji ih poštom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija