Jump to content

DSI 24.10.2015. pitanje za sve korisnike legalisa i pristupnike/ice ispitu


buber91

Preporučene objave

Tko ide 24.10. na polaganje ispita?

 

Isto tako zanima me ide li netko tko je bio na SO na odjelu financija VŠS/VSS?

 

Jel vrijede ista pravila i način ispitivanja za ljude sa VŠS i VSS?

 

Ima li netko kakvih informacija vezano za posebni dio i pisani i usmeni?

(progleda li komisija kroz prste ukoliko ne daš odgovor na 1-2 pitanja?) time mislim na izradu nečega čime se nikada nisam bavio pa čak ni prismrdio nečemu poput izrade proračuna,izrade plaća itd..

 

Molio bih nekoga za odgovor! :klanja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tko ide 24.10. na polaganje ispita?

 

Isto tako zanima me ide li netko tko je bio na SO na odjelu financija VŠS/VSS?

 

Jel vrijede ista pravila i način ispitivanja za ljude sa VŠS i VSS?

 

Ima li netko kakvih informacija vezano za posebni dio i pisani i usmeni?

(progleda li komisija kroz prste ukoliko ne daš odgovor na 1-2 pitanja?) time mislim na izradu nečega čime se nikada nisam bavio pa čak ni prismrdio nečemu poput izrade proračuna,izrade plaća itd..

 

Molio bih nekoga za odgovor! :klanja:

 

Odgovor na ova pitanja su ti na svakoj drugoj stranici ove tem. no, evo još jednom: UČITI IZ PITANJA SA MINISTARSTVA UPRAVE! ništa više od toga, i nište drugo!!! ispitivači imaju ta pitanja i ispituju po njima...po nikakvoj skripti! što se tiče razlike između stručne spreme tu ti stvarno ne mogu pomoći. ja sam vss i stvarno me ispitivala po tim pitanjima, ali ne znam da li se ta pitanja nalaze i u sss. Nama su ispitivači punooooooooo pomagali, ali kad kažem puno stvarno mislim PUNO :D kolega koji je ulazio samnom stvarno nije imao pojma. Zvuči bezobrazno, ali je stvarno tako. Nije čak ni znao objasniti što je Europska unija. Ispitivačica ga je pustila. No naravno to možda ne vrijedi za sve. Iz zup-a i zus-a su ljudi izlazili i rekli da su pali i da je ispitivač strašan. Ispitivač nije bio strašan. Niti najmanje. Tražio je osnove i bio ljubazan, pa čak se i šalio. Nauči i nećeš imati problem. Pomognu ti ako zapneš, podsjete te i čekaju da se sjetiš. Ja sam isto financije bila, što se tiče posebnog dijela imala sam sadržaj poreznog rješenja i na usmenom me pitala da nabrojim gradske pitanje. Što učiti za posebni dio? opet po 100. put: proračun, poreze, hnb, banke, carinu i kako se plaća obračunava. Nema veze što to nisi radio. Google! i vadi si sve! Sretno! :mase1:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija