Jump to content

tcom problem s mobitelom


g0c

Preporučene objave

Pozdrav. Imam problem sa tcom-om. Pred 5mj sam kupio mobilni uredaj od poznanika. Mobitelu se ekran odljepio te sam ga odnio u ovlasteni servis jer je uredaj pod jamstvom. Nakon dva tjedna oni su utvrdili da se uredaj nemoze popravit te su mi odobrili zamjenu za novi uredaj od strane tcoma. Ja sam se javio u tcom poslovnicu radi zamjene, na sto su me pitali zelim li osobno podic uredaj u poslovnici ili da mi se posalje postom. Receno mi je da ce mi se javit kada uredaj dode u poslovnicu. Nakon dva tjedna ja sam dosao ponovo u poslonicu da vidim di je "zapelo" na sto su mi odgovorili da je uredaj poslan postom na neku adresu, da nezanju di ni kad, nista. ja sam poslije pisao prigovor njima, di sam objasnio situaciju, da bi dobio poziv od njih u vezi prigovora di su me 6 min ispitivali jedno te isto i da ce mi se javit. I to vec traje 3 mjeseca. Problem je sta se nemoze nigdje saznat nista u vezi toga, ovi u sluzbi za korisike neznaju nis, u poslovnici isto tako. Ja sam vec izgubio zivce snjima, racune mi uredno salju, prijetnje da ce me iskopcat ako ne platim. Mene zanima jel imam ja kakvu osnovu da raskinem ugovor, i kome i di se obratit za pomoc.

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija