Jump to content

Pravo na team building


ihorvat

Preporučene objave

Zanima me konkretno za poslodavca u državnom sektoru,

postoji li negdje u zakonu osnova/pravo na team building,

na način da poslodavac odobri radni dan i troškove za team building?

 

 

:tikvan::glavomozid::bang:

 

Pa naravno, imate pravo na mjesec dana sa plaćenim putom - možete birati teme : Bicikliranje na Islandu , jahanje u Mongoliji ili safari sa gorilama u Ugandi. U aranžman je uključeno i tjedan dana spa tretman.

Imate i posebne muzičke želje?

 

 

Mislim , stvarno - koji je to vrag s ljudima u državnoj službi da ne shvaćaju u kakvoj smo banani?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

:tikvan::glavomozid::bang:

 

Pa naravno, imate pravo na mjesec dana sa plaćenim putom - možete birati teme : Bicikliranje na Islandu , jahanje u Mongoliji ili safari sa gorilama u Ugandi. U aranžman je uključeno i tjedan dana spa tretman.

Imate i posebne muzičke želje?

 

 

Mislim , stvarno - koji je to vrag s ljudima u državnoj službi da ne shvaćaju u kakvoj smo banani?

 

Ma kaj se sekiraš felixx?! Sad bu to nova Vlast rešila! Čul sam da bu team building vu Slavoniji ....ima tam zaraščene zemlja za prekapati na hiljade kilometri a i brdovito Zagorje bi se na priliku moglo malo "poravnati". Prestrašno!:skakuce:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko sarkazma:-)

Nisam tražila subjektivno mišljenje,

Nije subjektivno mišljenje.

To je objektivno mišljenje vašeg poslodavca.

Da - vašeg poslodavca.

Vama nije poslodavac šef vaše ustanove. Vaš poslodavac su građani ove države, a plaću vam daju porezni obveznici!

 

Slušate li vi uopće vjesti ovih dana?

Raspravlja se o rezanju , štednji... državni proračun treba SMANJITI za 15 milijardi - za cca 12% ! To znači i vama manju plaću, ili otkaz! Ali vi bi team building, i vjerojatno već vaš sindikat planira štrajk čim se formra vlast.

 

E pa ja preporučujem novoj vlasti koja god bila da propiše da se u svakoj državnoj i javnoj ustanovi postavi ovaj brojač:

Brojač javnog duga

 

nego stručan (pravni) odgovor nekog tko čita i pravilno razumije zakone.

 

Zar vama uistinu treba tumačiti da bi trebali tražiti od svojih šefova razne tečajeve za stručno osposobljavanje - da bolje obavljate svoj posao. A ne razne 'plaćene slobodne aktivnosti'. Organizirajte se sami za to.

 

 

Ma kaj se sekiraš felixx?! Sad bu to nova Vlast rešila! Čul sam da bu team building vu Slavoniji ....ima tam zaraščene zemlja za prekapati na hiljade kilometri a i brdovito Zagorje bi se na priliku moglo malo "poravnati". Prestrašno!:skakuce:

 

Je , već su rekli da buju otpustili trećinu činovnika. Bu poljoprivreda procvetala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije subjektivno mišljenje.

To je objektivno mišljenje vašeg poslodavca.

Da - vašeg poslodavca.

Vama nije poslodavac šef vaše ustanove. Vaš poslodavac su građani ove države, a plaću vam daju porezni obveznici!

 

Slušate li vi uopće vjesti ovih dana?

Raspravlja se o rezanju , štednji... državni proračun treba SMANJITI za 15 milijardi - za cca 12% ! To znači i vama manju plaću, ili otkaz! Ali vi bi team building, i vjerojatno već vaš sindikat planira štrajk čim se formra vlast.

 

 

E pa ja preporučujem novoj vlasti koja god bila da propiše da se u svakoj državnoj i javnoj ustanovi postavi ovaj brojač:

Brojač javnog duga

 

 

 

Zar vama uistinu treba tumačiti da bi trebali tražiti od svojih šefova razne tečajeve za stručno osposobljavanje - da bolje obavljate svoj posao. A ne razne 'plaćene slobodne aktivnosti'. Organizirajte se sami za to.

 

 

 

 

Je , već su rekli da buju otpustili trećinu činovnika. Bu poljoprivreda procvetala!

 

Moj felixx. Pa kaj ti stvarno misliš da pitateljica zna ko je njezin poslodavac? Ja bi njoj preporučil da otiđe malo do do Zavoda za zapošljavanje. Da si pogleda kakvi se profile traže poslodavci. Svašta se tam traži al se slabo javljaju na natječaje poslodavaca. Svi bi u Holding Team building. Gotovo je z tim. Nadam se! Jer ak nebu,riknuli smo. Pa nek se ide u štrajk. Ja ko poslodavac to nebum plačal a bome nebu ni nova vlast kak mi je za videti. A ak bu buju nas Švabe naučile pameti.A svi koji imaju pravo misliti drukčije čim prije promene mišljenje buju im deca i unuki živeli ko normalni svet. Od svog rada.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko sarkazma:-)

Nisam tražila subjektivno mišljenje,

nego stručan (pravni) odgovor nekog tko čita i pravilno razumije zakone.

 

Poštovana,

: Čitamo zakone.

Razumijem li ih,teško je reći?!

No međutim, Vi uopće niste svjesni kaj se događa u našem društvu!

Obzirom na to da ste vjerovatno intelektualka. Užasnut sam time,da možete postaviti takvo pitanje na ovak ozbiljnom portalu?!

Sječem e raspri o tzv. "cipelarini" na koju su imali pravo neki službenici. I to je bilo :pre strašno.

Sve kaj je u moć

ovih današnjih političkih snaga,treba usmjeriti na PROIZVODNJU! A onda buju poslodafci dali lovu za "building"- Ak buju?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija