Jump to content

Pokrenuta ovrha a plaćeni računi


totalni-gubitnik

Preporučene objave

Poštovani molim pomoć, 2013g dobio sam ovrho za neplaćeno smeće, a računi su redovno plaćani nisam jedini dobili su svi nezaposleni i bez primanja u općini nakon dobiveno riješenja sa plaćenim uplatnicama koje su bile redovno plaćane odlazim u općinu i predajem im svu dokumentaciju ali danas mi skidaju novce sa računa bez ikakve najave ili bilo čega drugoga što mi je činiti hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani molim pomoć, 2013g dobio sam ovrho za neplaćeno smeće, a računi su redovno plaćani nisam jedini dobili su svi nezaposleni i bez primanja u općini nakon dobiveno riješenja sa plaćenim uplatnicama koje su bile redovno plaćane odlazim u općinu i predajem im svu dokumentaciju ali danas mi skidaju novce sa računa bez ikakve najave ili bilo čega drugoga što mi je činiti hvala

 

nešto tu ne štima. šta općina ima sa računima za smeće.

koncesionar (možda i gradska tvrdka) odvoze kućni otpad i naplaćuju uslugu.

dali si dobio od javnog bilježnika rješenje o ovrsi na koje nisi uptio prigovor?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

općina je uzela odvjetnika i javnog bilježnika i podnijela zajedničku tužbu jer nas je bilo oko stotinjak oštećenika, sutra idem u općinu po te papire

 

ako je podnešena tužba trebala je biti i rasprava u sudu. sud donosi odluku koja nako istjeka zakonskog roka ako se niko nije žalio postaje pravomoćna.

 

općina nemože uzeti javnog bilježnika.

javni bilježnik nema što raditi ako je podnešena tužba.

kontaktiraj odvjetnika u svom mjestu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija