Jump to content

Otimačina


sasas

Preporučene objave

Da li banka smije uzeti cijeli mjesečni prihod i ostaviti te bez ijedne kune?

Znam da to rade,ali da li po Ustavu RH ili nekom drugom pravilniku smiju to napraviti?

Ja sam kroz neku priču načuo da je to čak kazneno dijelo! Mislim da to nije,ali tako sam čuo. Molio bih odgovor,ako netko zna,jer nisam uspio pronaći ništa slično ovdje na Legalisu,iako vjerujem da negdje ima.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala felix,ali čak niti na ovom linku nema onoga što tražim. Radi se o tome da mi je banka smanjila dozvoljeni minus i pojela cijelu mirovinu! Iako sam ja prije svega toga počeo raditi reprogram u istoj toj banci,ali nije bio odobren,pa tako niti uveden u njihov sustav,jer nije bilo nikoga da to odobri (godišnji odmor!! op.a.). Danas 11.01 reprogram je odobren,ali sav novac je pojeden od strane banke. Ukratko NEMAM NITI KUNE za cijeli prvi mjesec!! Razmatram da ih tužim za veliku svotu,jer sam 99% siguran da mi ne smiju uzeti SVE. Da moraju ostaviti dio sredstava za život.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija