Jump to content

Pomoć - uvjetna kazna


maki1234

Preporučene objave

Dobar dan, imam jedno veliko pitanje. Dogodilo se prije par dana da smo se cura i ja zezali (pijani) i doslo je do toga da je ona mene udarila nogom u nogu, a ju nju rukom u lice. Prolaznici su zvali hitnu jer je krvarila iz nosa ali nema loma. Ona je zavrsila u bolnici, a ja u pritvoru na 12 sati, tj. do otreznjenja. Ona naravno ne zeli mene tuzit, ali ja sam na uvjetnoj zbog teske krade koju sam pocinio 2012. a 2015. u veljaci sam pravomocno osuden na kaznu zatvora od 9 mjeseci pod uvjetom od 2 godine. Ono sto je moje pitanje sada, da li sam ja sada prekrsio uvjet iako ju nisam fizicki napao ali u policiji pise da sam ju udario sakom u nos. Policija nije htjela slusati sta im ja govorim nego su napisali i meni dali da potpisem razlog uhicenja. Sto sad? Nitko nije kriv jer nema kaznenog djela, ali pise da sam ju udario sakom u lice iako nisam. Molim vas, ako netko zna odgovor, bio bi mu zahvalan.:zbunj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija