Jump to content

prijetnje,napadi bagerom,alatom.


opasko1

Preporučene objave

Uprava jedne tvrke salje na dvoje starih i nemocnih ljudi placene napadace koji pokusavaju oteti dvoriste vlasnice invalida 72g i supruga teskog bolesnika 82g.

Vec dulje vrijeme trpe napade,prijetnje,zastrasivanja.Napad bagerom kako bi raskopali njihovo dvoriste i zauzeli ga,napad raznim alatima te prijetnje kako ce sve porazbijati.

Nijedna institucija ne reagira.Policija stiti napadace i zeli dvoje starih ljudi odvesti u pritvor jer brane svoju imovinu i ne dopustanju bespravnu gradnju u svom dvoristu.

Kako da im pomognem?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija stiti napadace i zeli dvoje starih ljudi odvesti u pritvor jer brane svoju imovinu i ne dopustanju bespravnu gradnju u svom dvoristu.

Kako da im pomognem?

 

Oprostite na mojoj dvojbi, ali teško mogu povjerovati da se tu radi o slučaju kakvim ste ga opisali.

Kod nas se uistinu svašta događa, ali teško mi je povjerovati da bi policija štitila ovakvo zastrašivanje i nasilne upade na zemljište koje je u vlasništvu građana, pogotovo ako za takve 'akcije' ne postoji neko (makar i upitno) zakonito opravdanje. Je li moguće da oni nisu vlasnici tog zemljišta i nekretnine, nego samo posjednici? Ili se radi o kakvom izvlaštenom zemljištu za potrebe prometnice ili komunalne infrastrukture?

Kako bi bilo da prvo to provjerite?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani,

Napad izgleda ovako. Iskrcali su bager i zapoceli iskopavati njihovo dvoriste te je digao bager iznad dvoje starih ljudi koji su stajali na svojem dvoristu./gradiliste nije ograđeno,nema table,nema oznaka,nema projekta ni ovlastenog inzinjera,nema suglasnosti konzervatorskog odjela jer se radi o zasticenoj cestici u srcu grada.

Spor je u tome da tvrtka zeli oteti njihovo privatno dvoriste ,etazno vlasnistvo,ucrtano u katastru .Tvrtka ne zeli iskoliciti svoju parcelu niti imaju eleborate ni projekte.

Nakon toga uskocili su sa rucnim alatom za kopanje kako bi iskopali kamenu među i granicu parcela .Jedan dio međe i dvorista su iskopali bagerom,pa su nakon toga dosli rucnim alatom. Nekidan su dosli sa brusilicom piliti ogradu kako bi opet pokusali iskopati kamenu među i oteti dvoriste.Policija kaze da dvoje straih ljudi OMETA! i da ce ih privesti , a da prijetnje koje dobivaju NISU OZBILJNE,TO NIJE NISTA- prijetnje su bile ovakve: pogodit cu te kamenom u glavu(sagnuo se uzeti kamen,uzeo ga ,ali nije ga bacio-sve pred policijom),nemoj da te napadnem pa ces ti vidjeti,ja radim za novac,platili su me i maknite se odatle.zatim su nedavno krenuli brusilicom pilati ogradu.STovise: pogodit cu te kamenom u glavu je prijetnja koja je izrecena PRED NEKOLIKO POLICAJACA . SEKUNDU NAKON TOGA POLICAJAC PRIJETI STARCIMA ZVAT CU PATROLU I IDETE U PRITVOR.! NITKO NISTA NIJE PODUZEO .Policija kaze slijedece: Dvoje straih ljudi OMETA! Upozoreni ste .Privest cemo vas jer ne dopustate da ONI GRADE.Imaju dokumentaciju,ali vi ne smijete to vidjeti.Nemate pravo vidjeti dokumentaciju.Slijedeci put ako nas zovete idete u pritvor.Radnici kazu da rade za 300 kuna,a vi ih ometate.!

Policajac na mjestu dogadjaja kaze da ONI imaju dokumentaciju,ali toje bila laz.dOKUMENTACIJA ZA GRADNJU NE POSTOJI. Policija u biljeskama navodi niz laznih cinjenica,te tako svaki put.Policija ne zeli uzeti izjave dvoje starih ljudi nego izjave sastavljaju prema svojem nahođenju i tvrtka ne mora nista dokazivati.

Nikad nisu ni vidjeli policijske zapisnike.Uvijek kazu :PRIJETNJE NISU NISTA;VI OMETATE.

-Za policiju tesko pokretna starica na dvije štake i tesko bolesni starac su KRIVCI! Policija se izruguje i viče na dvoje staraca te se zabavljaju sa predstavnicima te tvrtke sa kojom su dogovorili privođenje dvoje staraca koji su u stravicnom soku.Starac se srusio na ogradu i umalo na pod,starica sjedila na stolici na rubu nesvjesti.Policija i tvrtka ih je izrugivala.Mogli su umrijeti od straha i soka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tvrtka ne zeli iskoliciti svoju parcelu niti imaju eleborate ni projekte.

 

Ako tvrtka izvodi radove bez projekata i dozvola, i bez nadzornog inžinjera, to je bespravna gradnja.

Čak i da imaju sve dozvole, ovako ne bi smjeli izvoditi radove!

Prijavite građevinskoj inspekciji bespravnu gradnju i opasno izvođenje građevinskih radova.

 

(uz naravno ove prijave MUP-u i ODO-u koje su već kolege spomenuli)

 

Nakon toga uskocili su sa rucnim alatom za kopanje kako bi iskopali kamenu među i granicu parcela .....

 

Namjerno uništavanje međnih oznaka je kazneno djelo.

 

prijetnje su bile ovakve: pogodit cu te kamenom u glavu(sagnuo se uzeti kamen,uzeo ga ,ali nije ga bacio-sve pred policijom),nemoj da te napadnem pa ces ti vidjeti,ja radim za novac,platili su me i maknite se odatle.

...

Policajac na mjestu dogadjaja kaze da ONI imaju dokumentaciju,ali toje bila laz.dOKUMENTACIJA ZA GRADNJU NE POSTOJI. .......

 

Policija se izruguje i viče na dvoje staraca te se zabavljaju sa predstavnicima te tvrtke sa kojom su dogovorili privođenje dvoje staraca koji su u stravicnom soku.Starac se srusio na ogradu i umalo na pod,starica sjedila na stolici na rubu nesvjesti.Policija i tvrtka ih je izrugivala.Mogli su umrijeti od straha i soka.

 

 

Ovo je strava.

Zašto to niste snimili? Slika govori više od tisuću riječi!

 

Da to netko pokuša u mom susjedstvu, prvo bih osigurao da pet ii deset ljudi dođe i gadgetima snima , pa bi im počeo postavljati pitanja pred kamerama - Tko je izvođać radova?..., Tko je šef gradilišta?... Želim vidjeti projekte, tko je nadzorni inžinjer, pozovite ga!... Znate li da je uništavanje međnih oznaka kazneno djelo? ... itd... ako bi se policajci umiješali, zvao bih njihovog nadređenog... itd... ako ne bi odmah prekinuli radove, počeo bi pozivati novinare, a netko bi trebao pozvati i hitnu za te starce...

 

Pa kad se napravi frka, svi bi bili manji od makova zrna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

DSC03039.jpgopasni zid,tvrtke nagnut 18cm,a koji su "izgradili" izlijevanjem tona i tona betona na stari ostecni cigleni zid,PODUPRT CELICNIM NOSACIMA,nad dvoristem i stanom dvoje starih ljudi,a kojeg 7 godina nisu htjeli ukloniti.uprava tvrtke zkljucila je da je zid DOBAR I DA GA NECE UKLONITI..gradjevinska inspekcija je jedva izasla na teren i vodila postupak preko 7 mjeseci ,otezuci i odugovlaceci jer je tako odgovarlo tvrtki koja nije htjela ukloniti zid opasan po zivote i imovinu,

A SVE TO oko 50 METARA OD POLICIJSKE POSTAJE .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

opasni zid,tvrtke nagnut 18cm,a koji su "izgradili" izlijevanjem tona i tona betona na stari ostecni cigleni zid,PODUPRT CELICNIM NOSACIMA,nad dvoristem i stanom dvoje starih ljudi,a kojeg 7 godina nisu htjeli ukloniti.

Dakle, oni su u tuđem dvorištu, bez suglasnosti vlasnika, sagradili to čudo koje podupire zid?

I to tako sada stoji?

 

uprava tvrtke zkljucila je da je zid DOBAR I DA GA NECE UKLONITI..gradjevinska inspekcija je jedva izasla na teren i vodila postupak preko 7 mjeseci ,otezuci i odugovlaceci jer je tako odgovarlo tvrtki koja nije htjela ukloniti zid opasan po zivote i imovinu,

 

I što je na kraju građevinska inspekcija riješila?

 

A SVE TO oko 50 METARA OD POLICIJSKE POSTAJE .

 

I policajci su zbog toga na kraju prijetili tim starcima i podržavali uzurpatore?

 

Dajte mi još jednom potvrdite - tko je vlasnik te kuće u gruntovnici, i posjednik u katastru?

Ima li kakvih tereta, sporova oko vlasništva?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A jedini su nadležni osim dakako suda kojemu treba dat tužbu zbog takve gradnje a dok sud donese odluku....

 

I policija je trebala spriječiti postavljanje tog rugla u tuđe dvorište, a ne prijetiti vlasnicima koji su se zbog toga bunili.

 

To je očito tako jer je u pitanju dvoje nemoćnih bolesnih staraca.

Kad su meni podizvođači ine upali na posjed (polje!) sa namjerom da kopaju rupu poservisiraju jedan magistralni vod, ekspresno sam ih istjerao, a vlasnik tvrtke i predstavnik Ine su se poslije ispričavali zbog jednog naročito bezobraznog šljakera kojeg sam tom prilikom spustio na zemlju sa njegovim iluzijama o njihovim 'pravima'.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tvrtka nije htjela ukloniti taj zid 7 godina.Nakon desetaka podnesaka ,prituzbi,emailova,obracanja svim mogucim institucijama zid opasan po zivote je uklonjen,vecim dijelom,ali ne u cijelosti.Ostavili su dio zida kako bi ponovno gradili,bespravno i na parceli dvoje starih ljudi.Gradjevinska je obustavila uklanjanje ovog opasnog zida u cijelosti kako bi tvrtka mogla zapoceti raskopavanje dvorista dvoje starih ljudi te ponovno bespravno ,bez dokumentacije,bez projekata graditi NOVI ZID VISINE PREKO 3M I DULJINE OKO 13M.Tada su krenuli bagerom,alatima,masklinima,prijetnjama pogodit cu te kamenom u glavu(pred policijom i građevinskom su prijetili vlasnicima dvorista ),a policija je zbog toga prijetila starcima da ce zvati patrolu i ici u pritvor jer nisu dopustili raskopavanje dvorista (a dio su raskopali),JER JE TVRTKA ZELJELA RASKOPATI DVORISTE DVOJE STARIH LJUDI KAKO BI NAPRAVILI ULAZ U SVOJE SKLADISTE I NOVI ZID.Na sve prijetnje,napade bagerom,alatom,brusilicama ,na sve prijetnje pogodit cu te kamenom u glavu,porazbijat cu sve ,ja radim za pare gubite se odatle jer cu vam sve porazbijati,poslali su me da radim,radim za novac,nemoj da te napadnem pa ces vidjet,tukli su sakama po griljama,daskama i ogradama zaprijecili starcima pristup njihovom dvoristu,lazno prijavljivali policiji starce,davali lazne izjave,policija je zakljucila DA TO NIJE NISTA I DA DVOJE STARIH LJUDI TREBA U PRITVOR JE NE DOPUSTAJU GRADNJU U SVOJEM DVORISTU.Za nasilje tvrtke policija kaze sve je uredu,to nije nista,problem ste vi dvoje starih ljudi i s vama nesto nije uredu ,ometate,pa cete slijedeci put u pritvor ako nas budete zvali.Bager je bio preko 20 dana pred dvoristem spreman za ponovni napad.Nakon toga poceli su alatima,brusilicama,nastavili s prijetnjama .Nakon svega policija se dosjetila kako rijesti problem.Zaprijetili su starcima da s njima nesto nije uredu ,a ocito kako bi im se oduzela imovina jer tako trazi "ugledna tvrtka".Tvrtka je ocito pozeljala starce proglasiti ludima,a policija i inspekcija im stoje na usluzi.

Stovise-nasrtanje brusilicom na starce je predvodila pomocnica direktora tehnickog sektora tvrtke ,ankon sto je policija otisla i nakon sto se ona sa policijom zabavljala kako ce starce pritvoriti jer TKO NJIMA STO MOZE-ONI SU VELIKA I POZNATA TVRTKA KOJA MOZE RADITI STO HOCE.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija nije nadležna za rješavanje imovinsko-pravnih problema nego je za to nadležan sud.

 

Policija je i te kako nadležna da spriječi neovlašten nasilan upad u privatno dvorište, prijetnje vlasnicima, i nasilno izvođenje građevinskih radova u tuđem dvorištu za koje uzurpator nema nikakvu dozvolu.

I ne samo da spriječi, nego da i privede počinitelje, posebice u slučaju opisanih prijetnji.

 

Ako to nije posao policije, čiji je onda?

 

 

Za nasilje tvrtke policija kaze sve je uredu,to nije nista,problem ste vi dvoje starih ljudi i s vama nesto nije uredu ,ometate,pa cete slijedeci put u pritvor ako nas budete zvali.Bager je bio preko 20 dana pred dvoristem spreman za ponovni napad.Nakon toga poceli su alatima,brusilicama,nastavili s prijetnjama .Nakon svega policija se dosjetila kako rijesti problem.Zaprijetili su starcima da s njima nesto nije uredu ,a ocito kako bi im se oduzela imovina jer tako trazi "ugledna tvrtka".Tvrtka je ocito pozeljala starce proglasiti ludima,a policija i inspekcija im stoje na usluzi.

Stovise-nasrtanje brusilicom na starce je predvodila pomocnica direktora tehnickog sektora tvrtke ,ankon sto je policija otisla i nakon sto se ona sa policijom zabavljala kako ce starce pritvoriti jer TKO NJIMA STO MOZE-ONI SU VELIKA I POZNATA TVRTKA KOJA MOZE RADITI STO HOCE.

 

Zar uokolo nije bilo nikoga da sve to što je trajalo tjednima snimi mobitelom, i zainteresira medije i udruge za ljudska prava?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jedna osoba je snimala ovo sve ,ali građevinska je prijavila policiji snimanje i osoba ima "prijavu zbog ometanja i uznemiravanja fotografiranjem! Policija je toj osobi prijetila pritvorom zbog snimanja tako da nikome ne smije pasti na pamet da snima nasilje "ugledne tvrtke.

Policija kaze -vi ste snimali -to ne smijete,zbog toga mas mozemo privesti te smo vas prijavili.

 

-

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije zainteresirana policija, nisu zainteresirane inspekcije, nisu zainteresirani mediji? Moram priznati da je to meni malo blesavo. Bar mediji vole kad policija i inspekcije ne rade svoj posao kako treba.

 

Što se tiče snimanja, na javnom mjestu se može snimati, kao i u svom dvorištu.

 

 

Policija je i te kako nadležna da spriječi neovlašten nasilan upad u privatno dvorište, prijetnje vlasnicima, i nasilno izvođenje građevinskih radova u tuđem dvorištu za koje uzurpator nema nikakvu dozvolu.

I ne samo da spriječi, nego da i privede počinitelje, posebice u slučaju opisanih prijetnji.

 

Ako to nije posao policije, čiji je onda?

 

Nadzor gradnje nije posao policije, a ovo ostalo naravno da je, ako je situacija doista i takva.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ponovit ću svoj upit - jeste li podnijeli kaznenu prijavu?

 

Kada plavi dečki već ne žele raditi svoj posao glede prijetnji, onda će DORH itekako biti zainteresiran.

Postovani G-Man, sto da vam odgovorim,pretpostavite sami.Ne biste mi vjerovali.Dovoljno sam rekla.

 

Ažurirano

 

Nisam nigdje napisao ništa takvo.

 

Ovakve stvari mediji vole - suradnju firmi i lokalnih šerifa (policije, inspekcije) na štetu malih ljudi. Stalno vidimo takve stvari u medijima, pa mi je zato ovo malo čudno.

Nadjite mi vi drot13 samo jednog novinara koji ce ovo objaviti.obecali sve objaviti ,ali prevarili su me.Nista nisu objavili.

Moje emailove i snimke poslali su tvrtki i tko zna kome,dopisivali se s tvrtkom ,dogovorili se s tvrtkom i tu je kraj.Briga novinare za male ljude koji ne mogu platiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani G-Man, sto da vam odgovorim,pretpostavite sami.Ne biste mi vjerovali.Dovoljno sam rekla.

 

Ako se i Općinsko državno odvjetništvo ponaša na način na koji sugerirate, u što moram napomenuti da mi je teško povjerovati, morate znati da i oni imaju šefa iznad sebe, a to je prvo Županijsko državno odvjetništvo, a nakon toga i njihova "središnjica" u Zagrebu.

 

A ovaj lokalni "moćnik", ako možda i jeste lokalno utjecajan, na višim razinama nije, jer nitko nije.

 

Moja sugestija je da se, ako vas doista Općinski DORH ignorira, istovremeno obratite Županijskom DORH-u i DORH-u u Zagrebu. A onda ćete vidjeti reakciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Postovani,

Nakon poslijednjeg nasilja tvrtke nad dvoje starih i nemocnih osoba,nedavno sam saznala da tvrtka tuži dvoje starih ljudi i osobu koja im je pomagala te snimala nasilje tvrtke.

Tuže ih jer smatraju da imaju pravo legitimno graditi u njihovom dvoristu na mjestu nekadasnjeg zida(cestica u vlasnistvu dvoje starih osoba).

Tvrtka je poslala dopis gradskom vijeću (vezano za niz prituzbi koje sam slala mnogim institucijama RH) te u tom dopisu govor kako su niz puta pokusali građevinske radove na mjestu staroga zida i da je to njihovo pravo .Nigdje na kazu da je mjesto staroga zida parcela u vlasnistvu dvoje starih ljudi,a kako se lijepo vidi iz katastarskog prerisa.

U tom dopisu gradskom vijecu spominju TRI POTVRDE MUP-a o OMETANJU NJIHOVIH LEGITIMNIH GRAĐEVINSKIH RADOVA.Naime na datume koje potvrde navode nije uopće bilo građevinskih radova nego su banditi koje salje tvrtka dolazili zastrasivati i prijetiti obitelji dvoje staraca,a to su napravili barem 20 puta u godinu dana. Prijetnje i njihova zastrasivanja su bila konstantna.

Policija kako sam rekla nikada nije zaprimila niti obradila prijave protiv tvrtke,nikada nije uzela izjave dvoje straih ljudi nego im samo prijete pritvarom zbog ometanja.

I ove tri potvrde su LAZNE i NARUCENE kako bi tvrtka imala "dokaz" tko je u pravu i mogla nastaviti svoje nasilje nad starima i nemocnima i to uz pomoci laznih-krivorvorenih policijskih potvrda koje tvrtka dobije kako ih pozeli i tocno sa sadrzajem koji oni zele.Jednostavno posalju dvoje troje ili cetvoro bandita da prijete starim ljudima ljudima kako ce dovesti bager i sve porazbijati,nakon toga odu u policiju udaljenu 50 m i dobiju krivotvorenu potvrdu prema svojim zeljama te SE TVRTKA ZALI DA IM STARCI ZELE UNISTITI RAD DUCANA JER NE DAJU GRADNJU ZIDA I PRIJAVLJUJU IH SVIM INSTITUCIJAMA KOJE U BITI UOPCE NE REAGIRAJU. KOME SAM SE GOD OBRATILA,A OBRATILA SAM SE SOKORO SVIMA,NISAM DOBILA POMOĆI.SVI SUTE.POSALJU I PROSLIJEDE MOJU ZALBU I NISTA DRUGO.

NASILNICKA I ZLOSTAVLJACKA TVRTKA POTPUNO JE SLOBODNA I ZASTICENA U SVOM NASILJU.DOSLOVNO,SVI IGNORIRAJU NASILJE ZLOSTAVLJACA I NIJE IM BITNO STO TVRTKA ZELI IZAZVATI SMRT DVOJE STARIH LJUDI TE PRITVORITI OSOBU KOJA IM POMAZE KAKO NIKAD NEBI VISE VIDJELA SVIJETLO DANA.

-Oprostite na velik slovima,potpuno sam zaboravila.

-Moje pitanje-Sto mogu uciniti u vezi laziranih ,krivotvorenih potvrda MUP-a a koje su ocito pridodane tužbi ove tvrtke .Najstrasnije je to sto nitko ne reagira.Tvrtka radi sto hoce i policija im zeli omoguciti otimanje dvorista dvoje starih ljudi koje zele poslati u smrt,sto je postalo ocito.5-6 bandita tvrtke napada starog 81g godisnjaka i suprugu 71g ,a policija kaze da starci ometaju.PA OVO NEMA VAZE SA ZDRAVOM PAMECU.

5 bandita tvrtke+ policija i dvoje staraca s druge strane .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako misliš da su baš krivotvorene, možeš podnijeti kaznenu prijavu državnom odvjetništvu, pa će oni provjeriti.

 

Što se tiče tih potvrda, mislim da je problem u nečem drugom. One se izdaju kao dokaz da je prijavitelj nešto prijavio i doslovno tako se moraju napisati, tako da ti npr. prijaviš mene da sam ti nešto napravio, nakon čega se utvrdi da nisam, u potvrdi će i dalje pisati da je dana xy opasko1 prijavila da joj je drot13 napravio to-i-to, a neće biti detaljnih objašnjenja osim da nisu utvrđeni elementi prekršaja niti kaznenih djela. To je potvrda da je nešto prijavljeno i ništa više niti manje, a zbog te forme može izgledati kao da policija potvrđuje događaj (a ne "samo" prijavu" događaja).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tuže ih jer smatraju da imaju pravo legitimno graditi u njihovom dvoristu na mjestu nekadasnjeg zida(cestica u vlasnistvu dvoje starih osoba).

Mogu ih tužit kao i svatko svakoga ali ne znači da će spor i dobit

 

 

 

Jednostavno posalju dvoje troje ili cetvoro bandita da prijete starim ljudima ljudima kako ce dovesti bager i sve porazbijati

I onda su trebali prijavit prijetnju policiji.Ako neće odrađivat lokalna Pp zove se u PU ili direktno u MUP.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moja prva prijava DROHU bila je jos prije 1,5g,ali nikada nikakvo rjesenje nisam dobila.kao da i nisam prijavila.

bili smo na policiji,davali izjave,nosili dokumentaciju ,niz puta,ali nikakvu potvrdu ne mozemo dobiti,osim DA NEMA ELEMENATA KAZNENOG DJELA.Kad mi prijavljujemo nikada nema nicega za policiju ,nase izjave NE POSTOJE!.Prijetnje i napadi nisu elementi kaznenog djela jer TO NISU PRIJETNJE NEGO SUGESTIJE!! Policija prijetnje bandita i policije tvrtke naziva SUGESTIJAMA!VI SVAKU SUGESTIJU DOZIVLJAVATE KAO PRIJETNJU ,NAPISALI SU MI.

--jedna policajka mi je rekla tada doslovno: "da su te htjeli rijesiti mogli su i ako budu htjeli rijesit cete se,a sta ti mislis ,kaze ona,ali kaze nije mi jasno zasto te zele rijesiti radi par kvadrata vase parcele.to je meni bezveze,kaze ona,ali sta mozes,sto budu htjeli to ce i napraviti.znam da nemaju dokumentaciju,znam sta sve rade,ali sta ces ,ja moram slusat vođu sektora koji odlucuje o svemu. ja ti ne mogu nista pomoć jer vođa sektora policije to ne dopusta i ne znam sta ce nacelnik ucinit sa tobom.bolje ti je prestani pisati,prestani prijavljivati jer nacelnik ce poludit i ne znam sta ce napravit sa tobom. prestani pisat i prijavljivat,kazem ti.Evo ovako mi policijska sluzbenica opisuje planove kako ukloniti mene i dvoje starih osoba po nalogu tvrtke.

Cim nesto prijavim stizu prijetnje iz policije,..idete u pritvor,privest cu vas,idete na sud,zvat cu centar za socijalnu skrb da vasu obitelj provjeri...itd.stalno nam se prijeti sa svih strana,a sve radi 15 metara duljine dvorista kojeg tvrtka zeli oteti i prisvojiti svojem ducanu jer se zele izivljavati.Doslovno,prijeti nam se sa svih strana,kome god se obratimo ,samo prijetnje i uvrede .U vođa sektora je predamnom nalagao građevinskim inspektorima i banditima tvrtke da me prijave zbog ometanja i da izmisljaju jer je bila lazna prijava DA SAM STALA PRED BAGER-policija-inspektori i banditi tvrke su smislili laznu prijavu STALA JE PRED BAGER--srecom kasnije su mi potvrdili da takva prijava nije točna.Pobogu,nema sta nece izmisliti vođa sektora protiv mene i starih ljudi. U biti mi smo napadnuti bagerom u vlastitom dvoristu i nikom nista,vođa sektora kaze pa sta onda da je digao bager kad vas nije ozlijedio,nema krvi.,nema krvi,nije vam se nista dogodilo.

U biti -nama je zabranjeno prijavljivati nasilje tvrtke i nezakonito postupanje policije.

--Te potvrde koje narucuje tvrtka jos nisam vidjela,zatrazila sam ih u policiji i cekam.

iz dopisa tvrtke stoji da u potvrdama pise kako smo ometali garđevinske radove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija