Jump to content

B kategorija


Čovjek2

Preporučene objave

Znači zanima me koja vozila spadaju u b kategoriju znam da je nest oko 3500 kg ak ne prelaze sad mene muči dali u B kategoriju spadaju oni mali kamiončiči recimo kakve ima Konzum, Mlinar i dali tu spada kombi poput Caddya ili kombiji koji se koriste za prijevoz namještaja. Pitam jer mi trazim posao pa mi nude prijevoz kombijima a nisam siguran jel spadaju ta navedena vozila ui B kat ili moram ic polagat C1 ili C ili kako već

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Caddy i slična vozila spadaju u B kategoriju, kao i većina kombija, u što spadaju i vozila s tovarnim prostorom na bazi kombija (koji izgledaju kao manji kamiončići, do 3500 kg). Ovi koji se voze po gradu su najčešće B kategorije, ali ima i onih C kategorije (veći, dvostrrki kotači i sl.), tako da moraš vidjeti točno što ta firma ima u voznom parku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

HVala, a firma ima kombi tipa citroen jumper i onaj kamion kao sad nisam siguran jel taj kamioncic spada u B još uvijek, Znači zanima me dali OVO spada pod B ili je lagano C? Mislim na ovaj bočno parkirani I takve kamionce imaju Mlinar Konzum i slično pa me zanima dal to B ili je C. Znam da je C oni veći tegljači kao npr MAN i to

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaci svi kombiji spadaju u B? recimo zanima za ovaj Dpdov https://www.google.hr/search?q=dpd&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiM9NGAj7LMAhWkHpoKHUyED5IQ_AUIBygB&biw=360&bih=559#imgrc=xP47li9NrUh8bM%3A jel spada u B posto ima kao duple kotace na slici pa me ovaobjava malo buni
Prije će bit C,ali svaki se može smanjenjem nosivosti registrirat za B ovisno što će vlasnik prevozit.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija