Jump to content

Koji je to prekršaj!?


anonimno

Preporučene objave

  • 10 mjeseci kasnije...

U zadnje 1.5 godinu 2 puta me zaustavio policajac.zbog parkiranja i pojasa.zalio sam se na oba i od zadnjeg prekrsaja cca prije 7-8 mjeseci nista.dok sam bio na poslu postar mi je zeni donio poziv na prekrsajni sud.pise samo ime prezime prekrizeno rasprava i napisano povise toga gl.datum,broj sobe i sat potpis i pecat ono najvaznijeje da u gornjem desnom uglu pod broj pise ¨XIP-xxxx/07¨ .drugo nista.da li mi mozete pomoci sto to znaci.

unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovisno o vrsti prekršaja, odnosno na koje područje se odnosi.....tako i spis nosi određeni broj odnosno oznaku......

to može biti promet P, javni red i mir (ovisno o sudu, JRM ili JR), zatim javna sigurnost JS, gospodarstvo G, IK-P (izvršenje kazne iz područja prometa.....i slično.

osim što se dodaje slovo, dodaju se i brojevi, redni broj pod koljim je upisan u upisnik, godina u kojoj je upisan ......kao i oznaku suca koji vodi predmet (može to biti I, II, III, IV )....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija