Jump to content

tužba zbog izgubljene dobiti


hrvatina

Preporučene objave

Poštovan , dobio sam građevinsku dozvolu 2008 god nepravomoćnu i sagradio kuću do roka za opću legalizaciju 2011 god. legalizacije . Bilo je izmjena te se išlo u postupak legalizacije. Dobio sam rješenje ali ne pravomoćno jer se žalio susjed. nemogu se legalno baviti iznajmljivanjem te se istim i ne bavim. dali imam pravo na naknadu štete zbog izgubljene dobiti zbog neiznajmljivanja . Objekt se nalazi na Viru uz more.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...nemogu se legalno baviti iznajmljivanjem..

 

Nažalost, sad je kasno no bar da ste nam se prije obratili ili našli temu u kojoj je postavljen sličan upit.

 

Naime, potaknuti Zakonom o postupanju s nelegalno izgrađenim objektima donešene su Izmjene i dopune zakona o ugostiteljskoj djelatnosti od 24.06.2013., prema kojem ste mogli dobiti privremeno rješenje o obavljanju ugostiteljske djelatnosti (među ostalim i iznajmljivanjem) i u nelegalno izgrađenom objektu (za manje zahtjevnu zgradu) samo pod uvjetom da ste vlasnik zemljišta na kojoj je građevina i da ste u roku podnijeli zahtjev za pokretanje postupka ozakonjenja građevine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija