Jump to content

Otkaz ugovora o strucnom osposobljavanju


sisak1978

Preporučene objave

Pozdrav

Posto se jos uvijek neznam sluzit ovim forumom molim vas sve da ne zamjerite ako ova poruka zaluta gdje ne treba

Ovako supruga je prije godinu I pol sklopila ugovor o strucnom osposobljavanju sa jednim frizerskim salonom na 24mj.

Krajem 9mj otisla je na bolovanje radi ljecenja o cemu je obavijestila poslodavca osobno nakon cega sam ja drugi dan odnesao I potvrdu o privremenoj nesposobnosti. Na kraju 9mj odnesao sam poslodavcu doznaku za taj mjesec .Pocetkom 10mj primamo poziv sa biroa da ce poslodavac prekinuti ugovor jer ne nosimo doznake a poslodavac ne zna sto je sa radnikom (suprugom)?? Ja odlazim do biroa gdje ih upozoravam da to nije nasa krivica I donosim jos jedanput potvrdu I doznaku za 9mj.Biro uredno to knjizi I nista dalje nije receno.Kako je supruga I dalje na bolovanju I mi jurimo po bolnici ostajemo zateceni jer nam jucer dolazi postom otkaz ugovora gdje poslodavac navodi sljedece:STRUCNO OSPOSOBLJAVANJE SE OTKAZUJE ZBOG NEZADOVOLJSTVA POSLODAVCA POLAZNICOM I NACINOM NA KOJI SE ISTA ODNOSI PREMA POSLU I UGOVORENIM OBVEZAMA.Kako je supruga I u ovom trenutku na bolovanju I bolesna je jednostavno neznamo kome bi se prvo obratili.Dali je hzz mjerodavan-odgovoran, pod koji zakon ovaj ugovor spada jednostavno neznamo od kuda poceti stoga vam zahvaljujem na bilo kakvoj informaciji

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija