Jump to content

moja prava


kira

Preporučene objave

Dakle, ništa budući sam status(potvrdu)dobio prije nekoliko dana, dakle ni udjele, stoga molim pomoć, kojim putem da krenem,..od udjela pa nadalje, zapošljavanje, i sl,

Hvala

Bože moj pun je internet zakona o pravima branitelja,čak mislim da je i ovdje na početku ove teme istaknuto pa malo pročitaj,uglavnom ne očekuj ništa posebno jer se možeš samo razočarati i razboliti,udjele ćeš dobiti ako ih budu dali mada sumnjam da će ih dati,zapošljavanje imamo mi po zakonu kao zajamčeno prioritet za zapošljavanje nad onima koji nemaju status branitelja samo taj zakon se manje-više ne poštuje,kao nezaposlen možda bi imao pravo na opskrbninu ili kako se već zove,samo to su pooštrili mislim da nesmiješ imati nikakvu imovinu na sebi da bi je dobio,i tako ti je to moj kira,lipo ko mi u velikoj većini čekaj 60-65 godinu ako je uspiješ doživjeti da dobiješ tu mirovinu od oko 2500 kuna i moli boga da ti prije toga ne zasvira truba a ako ne radiš traži veze ko i svi ostali jer budeš li se nada da će ti pomoći zakon o braniteljima prije će truba zasvirati nego će zakon pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na stranici Vlade, Ministarstva branitelja:

-zapošljavanje, stipendije, i udjeli,..zapoškjavanje i stipendije su mi jasni ,

Koji je postupak da bi se ostvarili udjeli,

Hvala !

Ako misliš na one udjele što su se djelili mislim da kasniš,kao što reče Rojs ko je jamio,jamio je a za budućnost mislim da su nam male šanse da nam što udjele

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam u mirovini,..ne spremam se pogreb,...

-što je sa udjelima,kreditiranje,prednost kod zapošljavanja, liječenje, ..

Hvala !

 

Onda ništa.

Čekaj do 65 godine života, pa kaj dođe prvo.

 

Žalosno ali istinito.

 

A za ove udjele kaj spominješ, otiđi u ministarstvo branitelja pa se tamo raspitaj.

 

Zapošljavanje, liječenje i kredit isto kao i do sada dok nisi imao isti status riješen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako si u mirovini i primas manju mirovinu od najnize braniteljske mirovine imas pravo na istu i jos si dobio pravo kada umres na besplatan pogreb,trubu i sve ostalo

 

dalmatino-39, navodiš u postu da je pogreb besplatan,pouzdano znam da nije,određena je participacija supružnika,netreba nam niti truba osim ako je besplatna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija