Jump to content

Priznavanje vanbračne zajednice


zmodri11

Preporučene objave

Od 2011 godine vodim spor koji je usmjeren na imovinu moje malodobne djece, Županijski sud je poništio presudu radi bitnih povreda parničnog postupka, presuda se uopće ne da ispitat. Svako ročište 13000 kn plus toliko svako pismeno , znači 26000 kn cca svako ročište. Ne znam kako može tužiteljica vodit spor na osnovu takozvane vanbračne zajednice protiv moje djece. Kako je sud takvu tužbu uopće prihvatio i dozvoljava toliko godina da se djecu i mene financijski prisiljava priznat tražbinu?

Ako sam dobro shvatio sud će ipak na prijedlog tužiteljice održati još jedno ročište na kojem će svjedočiti za tužiteljicu neka njena prijateljica koju nikad nisam vidio,a ni moja djeca, pa čak ni čuo za nju. Što takva osoba može reći osim laži. Bez obzira na uspjeh ili neuspjeh njenog svjedočenja za to ročište če se nadodati 26000 kn plus pdv.

Odlučio sam priznat tražbinu tužiteljice za svoju malodobnu djecu radi prisile koju tužiteljica provodi uz svesrdnu pomoć suda koji odbija djecu zaštitit i njihovu imovinu.

Napisao sam pismeno predsjedniku suda. Ne mogu više izdržat to psihičko i financijsko dugogodišnje iscrpljivanje. Ako ne pristanem vjerojatno će sud trajati još dvadesetak godina, odnosno do smrti.

Nevjerojatno u kakvoj državi živim.

Priznat ču i pred centrom za soc. rad tužbu protiv djece, a koji su prilikom nadogradnje garantirali za njihovu imovinu. Naravno i napomenut da to moram radi prisile. Moram vam napomenut da se radi o nasljeđenoj imovini moje djece koju sam povečao uz odobrenje centra. Kad priznam ostat čemo bez cjelokupne svoje imovine koja je stvarana više od 50 godina (nasljedstvo od pok. djeda i pok. majke od djece) te moje vlastite imovine koju sam stekao u braku sa pok. ženom. Eto im sve, a ja ču na cestu sa djecom. Dobro je što sud priznaje njeno ulaganje u imovinu (posudbu od 50 000 kn sa kamatom od 6000 kn) za koje imam uredne potvrde iz kojih je vidljiva transakcija novca sa računa.

Nadam se da će im biti drago kad priznam tražbinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Od 2011 godine vodim spor koji je usmjeren na imovinu moje malodobne djece, Županijski sud je poništio presudu radi bitnih povreda parničnog postupka,presuda se uopće ne da ispitat. Svako ročište 13000 kn plus toliko svako pismeno , znači 26000 kn cca svako ročište.

 

Ti si sam sebi najveći neprijatelj.

 

Tvoj odvjetnik te uz tvoj pristanak mulja da je to nevjerojatno, a ti ga i dalje angažiraš.

 

Dobio si pomoć koju ti nitko na ovom svijetu ne bi napravio. Nakon što si svojim odvjetnicima dao stotine tisuća i izgubio prvostupanjski, dobio si badava žalbu na županijski. Žalbu koja je polučila poništenje presude i upute županijskog suda prvostupanjskom sudu da mora obrazložiti pasivnu legitimaciju djece u sporu i da mora ponovo evaluirati svjedočenje ključne svjedokinje - koja je u tvoju korist, uz sve druge činjenice koje sve idu u tvoju korist.

 

 

Ako sam dobro shvatio sud će ipak na prijedlog tužiteljice održati još jedno ročište na kojem će svjedočiti za tužiteljicu neka njena prijateljica koju nikad nisam vidio,a ni moja djeca, pa čak ni čuo za nju. Što takva osoba može reći osim laži. Bez obzira na uspjeh ili neuspjeh njenog svjedočenja za to ročište če se nadodati 26000 kn plus pdv.

 

Dobio si ponovo badava i odgovor na tužbu.

Ali ti si opet angažirao odvjetnika koji te bezbroj puta preveslao, i koji je sve dobro naplato.

Zašto tvoj odvjetnik nije prigovorio kad je tužiteljičin odvjetnik predložio tu svjedokinju?

Zato da si još jednom od tebe naivnog naplati tih 26000 kuna!

 

Ali ti ga ponovo angažiraj!

 

Oprosti, ali ti toliko radiš protiv sebe da ne vidim kako ti itko može pomoći.

 

 

 

Odlučio sam priznat tražbinu tužiteljice za svoju malodobnu djecu radi prisile koju tužiteljica provodi uz svesrdnu pomoć suda koji odbija djecu zaštitit i njihovu imovinu.

....

Priznat ču i pred centrom za soc. rad tužbu protiv djece, a koji su prilikom nadogradnje garantirali za njihovu imovinu. Naravno i napomenut da to moram radi prisile.

 

Što se tiče tvoje djece, oni su sada punoljetni.

Ti ih više ne možeš zastupati, a nadam se da si na sudu urudžbirao podneske - odgovor na tužbu za njih.

Po tom pitanju ne moraš više baš ništa poduzimati, jer sud mora obrazložiti zašto bi tvoja djeca, na početku spora malodobna, bila pasivno legitimirana u sporu u kojem izvanbračna partnerica potražuje bačnu stečevinu.

A nema načina da se to obrazloži.

 

Sad se smiri malo i saberi.

Nemaš ti što priznavati tražbinu . Druga strana mora dokazati.

Ti moraš otkazati odvjetniku koji te sabotira. Ako ne možeš naći drugog poštenog, bolje da dođeš bez odvjetnika nego s ovim odvjetnikom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bio sam danas kod svog odvjetnika, ljut kao i sad. Muljaju me naravno i ne dozvoljavaju da se spusti vrijednost spora. Stariji sin je punoljetan i dobio je besplatnu pravnu pomoć, a mlađi če imati tek u 8 mjesecu 15 godina. Sve što ja predam na sud sudci zanemare.

Nešto će poduzet vjerojatno sudac ove godine . Moj odvjetnik je stavio prigovor za saslušanje predloženog svjedoka, ali i prije je stavljao pa je sud i dalje radio po svom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija