Jump to content

radar-brzina


markun

Preporučene objave

poštovani, molim za savjet,..došlo je na kućnu adresu kako sam uhvaćen da sam vozio 40 km/h više od dozvoljenog putem uređaja marke GATSO. Također stoji u nastavku da se može doći u postaju radi uvida u fotografiju uređaja za mjerenje brzine kretanja ....ljubazno molim da li ovaj uređaj snima samo brzinu i registraciju ili ujedno i lice ? Ne znam kako bih tumačio rečenicu da se može doći na uvid u fotografiju za mjerenje brzine. Da li se samo vidi brzina na fotografiji ili ujedno i lice ?  puno vam hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , markun je napisao:

poštovani, molim za savjet,..došlo je na kućnu adresu kako sam uhvaćen da sam vozio 40 km/h više od dozvoljenog putem uređaja marke GATSO. 

Što je točno došlo i što točno piše?

Prekršajni nalog ili obavijest o počinjenom prekršaju i za davanje podataka o vozaču?U naselju ili van naselja?

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I što sad tebe muči?Dokaz imaju s netko bi trebao platit.Ili pola u roku 3 dana ili poslat podatke od nekog drugog pa da on dobije prekršajni nalog i platit 2/3 ili da se žali.Naravno zbog manje kazne ne igra šema nedostavljanja podataka.Pošto su poslali obavijest ne igra šema sa prepoznavanjem vozača po slici a poštovani Drot je to već objasnio.Plaćanjem ove kazne ne ulazi se u prekršajnu evidenciju pa se osoba pred sudom (za ubuduće) smatra nekažnjavanim.

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija