Jump to content

Ovrha banke


anonimno

Preporučene objave

Rođakinja je imala obrt koji je zatvoren.Ja sam nakon toga otvorila obrt na sebe,no moj nije imao nikakve veze sa njom osim istog naziva i sjedišta.S ozirom da je ona imala dug u banci na poslovom računu ja sam u 9 mj potpisala ugovor o pristupanju dugu kao solidarni dužnik, temeljem kojega sam se obavezala plačati mjesesćnu ratu.Ratu nisam mogla vraćati te sam u 12 mj.sa bankom dogovorila da okažu taj ugovor što su i učinili.Međutim moja zadužnica koju sam potpisala kad sam potpisivala ugovor ostala je kod njih.Banka se pokušala naplatit od rođakinje no kako nije uspjela jer nema ništa na sebi poslali su moju zadužnicu na naplatu i to bez ikakve obavijesti meni, nisam čak ni dobila rješenje o ovrsi.Nemoguće je da žute obavijesti od pošte nisam podizala jer zbog posla koji obavljam moram ih dizati sve.Molim vas pomozite mi jer ne znam više što da radim...banka tvrdi da sam ja i dalje dužnik iako je ugovor otkazan ,kako je to moguće??jedan odvjetnik tvrdi da je banka u pravu ,a drugi da nije kome vjerovati??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija