Jump to content

Sporazumni otkaz


Inna92

Preporučene objave

Poštovani situacija je ovako:

U Ožujku ove godine sam se prijavila na natječaj za posao u KBC.

Trenutno sam u radnom odnosu na neodređeno gdje radim od 2012 godine na drugo radno mjesto.

Obavjestila sam poslodavca da dajem otkaz jer odlazim na drugo radno mjesto. Pitali su me koliko traže otkazni rok. Pitala sam i rekli su mjesec dana. Obavjestila sam poslodavca. Tjedan dana me navlace i nikako da napišu tu izjavu o sporazumnom prekidu radnog odnosa. G.O.sam koristila 13 dana ove godine . Istalo je još 15 dana. Pitanje je:Koja su moja prava i i tko je dužan napisati tu izjavu, kolegica koja je dala otkaz rekla je da je tu izjavu napisala tajnica i ona je samo potpisala.Što da napravim? Trebam li angažirati odvjetnika ?

Inace na ugovoru ne piše koliko se mora odraditi otkazni rok.

Hvala.

uređeno: od Inna92
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , Inna92 je napisao:

Poštovani situacija je ovako:

U Ožujku ove godine sam se prijavila na natječaj za posao u KBC.

Trenutno sam u radnom odnosu na neodređeno gdje radim od 2012 godine na drugo radno mjesto.

Obavjestila sam poslodavca da dajem otkaz jer odlazim na drugo radno mjesto. Pitali su me koliko traže otkazni rok. Pitala sam i rekli su mjesec dana. Obavjestila sam poslodavca. Tjedan dana me navlace i nikako da napišu tu izjavu o sporazumnom prekidu radnog odnosa. G.O.sam koristila 13 dana ove godine . Istalo je još 15 dana. Pitanje je:Koja su moja prava i i tko je dužan napisati tu izjavu, kolegica koja je dala otkaz rekla je da je tu izjavu napisala tajnica i ona je samo potpisala.Što da napravim? Trebam li angažirati odvjetnika ?

Inace na ugovoru ne piše koliko se mora odraditi otkazni rok.

Hvala.

 

 

uređeno: od Inna92
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija