Jump to content
Peric_025

Kamera +35

Preporučene objave

Pozdrav,kamera me snimila 105 u ogranicenju 70...kuci mi je stiglo pismo u kojem pise kazna od 3000 do 7000.

Zanima me sto i kako dalje? 

Mogu li odmah platiti 2/3 od 3000?(ili koliko vec?)

Ili se moram zaliti pa onda placanje 2/3 nakon sto mi sud odredi kaznu.Lp.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

U obavijesti točno piše što treba napraviti, tj. koje su mogućnosti.

S obzirom na iznos, najviše se isplati poslati podatke vozača, pa da se vozač onda žali na visinu kazne, tako da sud nešto smanji. Vjerojatno će biti i nešto zabrane upravljanja...

Podijeli ovu objavu

Tebi ne mogu napisat ništa jer je vozilo sestrino.Bitno im je da je predmet riješen.Mogu napisat samo za nedavanje vjerodostojnog podatka a brzina se onda više ne gleda.Kako poštovani Drot kaže kod tebe bi moglo bit i zabrane.

Podijeli ovu objavu

Bila je jedna objava u kojoj je neki gosp. Napisao da je postupio isto tako kako ste sada meni rekli,i da mu je na kraju dosla kuci kazna za nedavanje podataka,te kazna na njegovo ime za pocinjeni prekrsaj "prekoracenje brzine",jer je on vlasnik vozila.

Podijeli ovu objavu

U pravilu ne provjeravaju, kako kaže sivko, nego pišu po poslanim podacima po principu bitno da je riješeno, ali neke postaje uspoređuju s fotografijom i provjeravaju. Sad, kako će postupiti u ovom slučaju, nemoguće je znati...

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad