Jump to content

VELIKA SLOVA


Mrljavac

Preporučene objave

napišete u uglatim zagradama naredbu za velika slova, napišete tekst, napišete naredbu za isključivanje velikih slova...

 

Pa to izgleda ovako (umjesto plusa stavite uglatu zagradu inače se niš' ne bu vidlo) :

 

+size=large+ Uzaaaaasss ! +/size+

 

To izgleda ovako :

 

Uzaaaaasss !

 

Probajte, nije tesko ...

 

Ako ne mozete doci do uglatih zagrada, onda imate one tipkice gore gdje pise velicina, pa u kucicu desno upisete tekst i onda pritisnete "Dodaj" pa cete vidjeti kak' Vam to u prozoru izgleda ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Draga Svilena, napisali ste :

 

"Kako ne možete shvatiti čemu ovaj topic?

Ljudi prečesto pišu velikim slovima, deru se, i nije u skladu s pravilima foruma. A da svi malo pročitaju pravila ne bi bilo naodmet.

P!"

 

Nisam rekao da ne mogu shvatiti, nego da sam znatiželjan. To su dva bitno različita izraza o poimanju određene stvari.

 

Poanta je u tome da se ionako svaki korisnik upozorava na upotrebu velikih slova, a ovaj topic će ionako prije ili kasnije otići u dubinu foruma. Tako i tako ga ne možete vječno držati na "vrhu".

 

Zato sam bio znatiželjan.

 

Ili mislite uistinu da sam toliko glup da ne mogu shvatiti čemu ovaj topic ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... od početka mojeg "sudjelovanja" na Legalisu od travnja prošle godine, pa ćete lako tražilicom pronaći da sam i ja jedan od onih koji tu i tamo daju upute korisnicima da ne pišu velikim slovima i što to zapravo znači.

 

Prema tome, daleko prije ovog posta razgovarali smo o velikim slovima ... sa mnogima. Kako i Vi, tako i ja... potpuno je nebitno od kada, bitno je da korisnike usmjeravamo u istom smjeru - normalna, svakodnevna, uljudna komunikacija na netu.

 

Post "VELIKA SLOVA" završit će u dubini foruma nakon nekog vremena. Sada će se možda "vrtjeti" koji dan ili tjedan.

 

Vidjet će ga određen broj ljudi i možda oni koji tražilicom traže "velika slova" ili "VELIKA SLOVA", ali u osnovi, osim trenutačnog zapažanja da pisanje velikim slovima nije uobičajen, normalan, pristojan svakodnevni način komunikacije, sam post je očito izraz autora da naglasi relativno neprihvatljiv način izražavanja na netu.

 

Kada tome dodamo činjenicu da je statistički gledano, draga Svilena, upravo Vaš najveći broj primjedbi na pisanje velikim slovima (iako tu sudjelujemo svi, pa i ja), onda ispada da osim "zezancije" u Caffeu post nema namjeru biti i ostati po nečemu posebno zapažen i konstantno na vrhu.

 

Nadalje, to znači da ga, kada ode u dubinu foruma, ionako novi korisnici neće vidjeti, ili će ga možda tu i tamo "otkriti" slučajno, a do tog vremena ionako će već znati kakvo značenje pridajemo velikim slovima u postovima.

 

Prema tome, kada smo se počeli "zezati", onda to svakako nije značilo da smo toliko glupi da ne shvaćamo čemu taj post, nego smo jednostavno bili znatiželjni dokle će ići ta cijela "zezancija", a ja svakako i posebno - prema kome je u stvari post bio usmjeren, kada ionako i ovako svako malo pa malo, netko od uredništva, ja ili netko drugi upozorava na način pisanja (i/ili izražavanja).

 

P.S. : Nisam ni očekivao da ćete ispraviti svoju pogrešku... a ponekad Vam se tolerancija svojevrsnog prijateljskog komuniciranja esencijalno bipolarno provlači kroz polarizaciju obola u Vašim odgovorima koji su pomogli mnogim ljudima i na kojima su Vam izrazito zahvalni.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija