Jump to content

Anketa


GaiusI

Preporučene objave

Želio bih samo podsjetiti sve korisnike da se mogu uključiti do 20.06. u Anketu. Možda samo treba napomenuti da na pitanje u Anketi možete odgovoriti i anonimno, bez prijave i registracije.

 

P.S.U skladu sa najnovijom promjenom, završetak ankete je bio prvobitno predviđen za 13.06., a s obzirom da je to sada izmijenjeno, morao sam se i ja vratiti na ovo mjesto i izmijeniti datum. Poseban pozdrav mjerodavnima koji rade ove izmjene bez obavještavanja korisnika !

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hehehe... nisam rekao ni napisao da ispunjavam želje korisnika. To nigdje ne piše, ali Vam svakako dobro ide okretanje nečijih riječi naglavačke...

 

Učim, učim, ... možda će mi trebati.

 

Što ćete slijedeće napisati, baš sam sad znatiželjan ... možda još nešto naučim !

 

Poštovani Bilotko,

 

ako baš želite žustre razgovore, za to postoji chat i ne trebamo opterećivati nikog drugog...

 

Za sve ostalo... možda bih trebao ubuduće biti pametniji i jednostavno ne odgovarati na Vaše postove. Uostalom, svi znamo što znače izrazi poput "#####", pa bih to jednostavno mogao tretirati kao komunikaciju koja Vam nikako ne pristaje (a kojom se Vi koristite).

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Očito je netko od mjerodavnih procijenio da je rok do 13.06., koji je bio prvobitno postavljen kao završni datum, "zgodno" produljiti ... pa stoga moram i ja ispraviti (sada) netočan podatak o završetku ankete.

 

Dakle, anketa je produžena do 20.06.2007.

 

Bilo bi jako lijepo da je ona(-j) koji je produžio datum ankete ujedno to i javno objavio...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sa lijeve strane na Vašem monitoru imate izbornik (kada pogledate početak ove web-stranice)...

 

Početna stranica

Vijesti

Propisi i dokumenti

Forum

..

..

Ankete

..

..

 

pa, eto, zavirite u "Ankete", prva po redu je ta zbog koje sam na neki način htio napisati "podsjetnik" ...

 

Dakle, ukratko, što mislite o obaveznoj registraciji ...

Pogledajte !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ukratko, nakon uvođenja obavezne registracije osjećam se mnogo sigurnije.Mogu sigurno šetati forumom baz bojazni da će me neki anonimus napasti.Više nedajem pravne savjete anonimnim razbojnicima sa čarapom na glavi.Sada to činim anonimusima sa nickom.Šala šala :-)

 

Pa eto, nije loša ta registracija, iako je meni svejedno. :coffe:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija