Jump to content

dionice-razlika-dividenda


faruk

Preporučene objave

ljudi da lakse prikratimo vrijeme do silne uplate novaca.Dali se neko bavi restauracijom starih vozila,morocikla neka se javi da i tu malo razmjenimo misljenja i eventualno jos stosta.Nezezam se i odmah se unaprijed ispricavam svima al me vise glava zaboli od citanja.Love nikad i ko zna kad i koliko ce bit.Mozda sam ovo trebo objavit negdje drugdje ali vidim da nas je ovdje na ovoj temi najvise.Pozdrav svima i onima koi nisu prijavljeni a tu su.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Esade hvala na obavjesti ali se nismo razumjeli.Nisam ja mislio oglasavat prodaju vec nacin na koi se moze prikratit vrijeme i imat zanimacija.Ako neko misli da je odlaskom u mirovinu rijesio sve mislim da se vara.Ja na ovakav nacin rada pokusavam se odrzat u normali.To mi je opustanje kad mi je dosta svega.Htio sam samo dat prijedlog za jedan od nacina rehabilitacije.Ako je neko za onu ODO SE NAPIT i rijesio sam sve nek mu bude

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija