Jump to content

drugostupanjsko riješenje


ntpr

Preporučene objave

ntpr je napisao:

u mirovini sam od 2003.godine, postupak za dodjelu statusa hrvi sam podnio 2005.dobio sam 20% (zbog bolesti),u drugom mjesecu ove godine bio sam na komisiji u osijeku (prvostupanjska) treći puta ,te dobio trajno 20%,do sada iz zagreba nisam dobio nikakvo riješenje,molim ako neko zna u vezi navedenoga kakva je sada procedura,koliko se čeka i možebitan ishod,zahvaljujem

 

Da čeka se oko godinu dana kako kaže kompa,a ishod ili ostaje isto ili povečaju na 30% za stalno.Vjerujem u ovo drugo.

:namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

top5 je napisao:

pozitivno i to dobio poziv da dođem osobno na pregled u zagreb dobio 40 posto za stalno i još me pitao doktor /taller/dali sam zadovoljan,nisu oni tamo na komisijama tako crni kako o njima pišemo i oni su ljudi a i medicinska dokumentacija mora biti iz nje se sve vidi.

 

 

...također je i moje iskustvo slično: 1.st.komisija dala 20%rvi za stalno...ja se žalio,te u žalbi zatražio osobni pregled na 2.st.komisiji.,što mi je i uslišeno.Nakon kraćeg razgovora i uvidom u med.dokumentaciju,2.st.tjelo povečalo s 20%na 30% za stalno...eto sad čekam 2.st.rješenje...sretno žaljiteljima! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam u zagrabu bio 3.put na prvostupanjskoj komisiji u 3.mjesecu ove godine i dobio sam ptsp 20posto stalno ali jos do danas nisam dobio od drugog stupnja nikakvo rjesenje.Mene zanima koliko se ceka i dali moze 2.stupanj ukinuti i tih 20posto(nebi me u drzavi ni to zacudilo)ili se mogu nadati povecanju na 30posto(zbog lijecnickih pregleda-participacija)Dali bi mi netko mogao i odgovoriti zasto mi je mirovina sa 5000kn pala na 4200kuna vec evo skoro godinu dana bez razloga ili je to jacin neki novi izracun.Hvala :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zkova je napisao:

top5 je napisao:

pozitivno i to dobio poziv da dođem osobno na pregled u zagreb dobio 40 posto za stalno i još me pitao doktor /taller/dali sam zadovoljan,nisu oni tamo na komisijama tako crni kako o njima pišemo i oni su ljudi a i medicinska dokumentacija mora biti iz nje se sve vidi.

 

 

...također je i moje iskustvo slično: 1.st.komisija dala 20%rvi za stalno...ja se žalio,te u žalbi zatražio osobni pregled na 2.st.komisiji.,što mi je i uslišeno.Nakon kraćeg razgovora i uvidom u med.dokumentaciju,2.st.tjelo povečalo s 20%na 30% za stalno...eto sad čekam 2.st.rješenje...sretno žaljiteljima! :palac:

 

 

 

...ende...evo stigla Božićna čestitka-točnije 23.12.o.g.dobio 2.st.rješenje-30% trajno HRVI.

Napominjem da sam na 2.st.komisiji ( u svezi Žalbe) bio 13.10.2010.gdje su mi s 20 podigli na 30% za stalno,znači od 2.st.pregleda do primitka rješenja čekao sam točno 2 mj i 10 dana...činjenica je da žalbe rješavaju brže...

 

...evo možda nekome pomogne moja info.

SRETNO SVIMA! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zkova je napisao:

zkova je napisao:

top5 je napisao:

pozitivno i to dobio poziv da dođem osobno na pregled u zagreb dobio 40 posto za stalno i još me pitao doktor /taller/dali sam zadovoljan,nisu oni tamo na komisijama tako crni kako o njima pišemo i oni su ljudi a i medicinska dokumentacija mora biti iz nje se sve vidi.

 

 

...također je i moje iskustvo slično: 1.st.komisija dala 20%rvi za stalno...ja se žalio,te u žalbi zatražio osobni pregled na 2.st.komisiji.,što mi je i uslišeno.Nakon kraćeg razgovora i uvidom u med.dokumentaciju,2.st.tjelo povečalo s 20%na 30% za stalno...eto sad čekam 2.st.rješenje...sretno žaljiteljima! :palac:

 

 

 

...ende...evo stigla Božićna čestitka-točnije 23.12.o.g.dobio 2.st.rješenje-30% trajno HRVI.

Napominjem da sam na 2.st.komisiji ( u svezi Žalbe) bio 13.10.2010.gdje su mi s 20 podigli na 30% za stalno,znači od 2.st.pregleda do primitka rješenja čekao sam točno 2 mj i 10 dana...činjenica je da žalbe rješavaju brže...

 

...evo možda nekome pomogne moja info.

SRETNO SVIMA! :palac:

Koliko si dugo čekao ,od žalbe pa do poziva na pregled?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
Zna li možda tko koliko se čeka na drugo stupanjsko rješenje.

 

meni je nakon što sam po 3. puta bio na 1st. rvi komisiji , 2. st rješenje bilo stiglo začuđujuče brzo, nakon samo 2,5 mjeseca, do sam ova prva 2 puta čekao oko godine dana

uređeno: od Kompa
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 1 godina kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

koliko si vremena čekao? ja sam danas zvao ZG kažu da je 1.4 upućeno na liječničko povjerenstvo i da se čeka minimum 2 mjeseca,uf nije bila ona sa kojom sam već razgovarao ova druga me brzo otpilila,ako neko ima broj telefona od protokola ili čega već za tu liječničku da probam nazvati,poludiću od čekanja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa strpi se malo. Sjest će lova. Ne možeš dobiti novac prije nego što rješenje bude pravomoćno. Pročitaj to rješenje malo bolje, a rješenje će postati pravomoćno kada istekne rok za žalbu............ ;-) A, ako si se žalio, onda ćeš se načekati...vidi tamo u rješenju na zadnjoj stranici što piše...

 

Sve je to u redu i sve štima, jedino je problem što bi htio lovu odmah. :-)

 

Polako, doći će lova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija