Jump to content

RTV Pretplata - Obavijest o posjeti kontrolora


sanjin123

Preporučene objave

Nemam prijavljen nikakav "audio vizeuelni" prijemnik kod HRT-a.

 

Dana 23.01.2014 pozvonio mi je na vrata navodni kontrolor HRT-a. Budući da nisam otvorio vrata ostavio mi je poruku u poštanskom sandučiću. Pišem namjerno navodni kontrolor jer je poruka veličine 5x3 cm, izrezana iz A4 papira, bez nekakvog žiga i s rukom dopisanim brojem telefona i potpisom.

 

Baš totalno diletanstski, pa bilo tko (bilo koji klinac) je mogao napraviti takvu poruku.

 

Pitanje je što da učinim, da li imam obavezu nekome se javiti? Da li se ovakva poruka odnosno postupak može smatrati pravovaljanim?

 

Skenirana poruka: https://www.dropbox.com/s/6c6d916q2yqugxn/obavijest.jpg

 

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poruku ubačenu u poštanski sandučić nist ni dobili (ako nećete poruku),

po toj poruci niste obvezni ni postupati.

 

da bi neko dokazao da vam je nešto poslao to treba i dokazati.

dokazuje se potvrdom pošte i povratnicom, koju potpiše primatelj kao dokaz da je primio pismena.

ili potpis primatelja na kopiji pismena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja bih ipak bio malo oprezniji s ovim, naime ne vidim nikakve potrebe za bilo kakvom pravovaljanom dostavom ove obavijesti, što ako je ta osoba (kontrolor) napravio zapisnik i službenu zabilješku koja bi bila sasvim dovoljna kako za prijavu tako i za eventualni optužni prijedlog. Da sam na Vašem mjestu, okrenuo bih broj telefona, onaj službeni i pokušao vidjeti o čemu se tu radi, poglavito ukoliko imate nekakvu antenu ili plaćate naknadu nekome za max nešto...... (ne mislim pri tome na HRT).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija