Jump to content

Punomoc


Tanjci57

Preporučene objave

Ovako, trenutno sam pred samim pocetkom sporazumne rastave braka. E sad, sadasnji a uskoro bivsi muz otisao bi u inozemstvo raditi

Ovdje posjeduje dvije nekretnine i auto i sve bi meni ostavio na raspolaganje. Na mene ne glasi nista niti ja hocu ista na svoje ime. Zanima me samo kako napisati punomoc da je valjana da ja mogu rapolagati nekretninama i automobilom. Znaci u slucaju prodaje ili iznajmljivanja nekretnine ili prodaje auta. Da li to uopce postoji, kome se obratiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...

Kako sam ranije napisao, smatram da punomoć nije prestala, no to ne znači da se vi morate pomiriti s time da su novi nestali. Ti novci, pretpostavljam, predstavljaju bračnu stečevinu (stečeni za vrijeme bračne zajednice zajedničkim radom), a kako postoji i trag njihova uzimanja, imat ćete pravo postaviti pitanje njihova povrata u 1/2 dijela (osim ako imate bračni ugovor koji drugačije definira omjere).

Je li pokrenut postupak utvrđivanja i diobe bračne stečevine?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 43 minuta, every je napisao:

koji podaci se moraju navesti za punomoć?

Podatci osobe koja daje punomoć i osobe kojoj se daju ovlaštenja te opseg ovlaštenja.

 

Prije 48 minuta, every je napisao:

Bivša žena se udala za drugog i nosi drugo prezime. 

postoji li mogućnost da prezime nije promijenila u osobnim dokumentima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija