Jump to content

Online kupovina seta za obijanje brava


tikky30

Preporučene objave

Pozdrav,

naručio bih lock pick set ili set za obijanje brava preko ebaya da mi se dostavi iz Kine.

Znam da je posjedovanje takvog seta u relativno sivoj zoni zakona, smije ga se imati ali ne smije se koristiti u nezakonite svrhe.

Zanima me postoji li mogućnost da mi na carini zaustave taj paket i da mi to stvori potencijalne probleme sa zakonom?

Set bi se inače koristio isključivo u mom domu u svrhu hobija, nikada ne bi bio iznošen van niti se s njime radilo nešto nezakonito.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Spitfire je napisao:

Slažem se, naručio u toku pretprošle godine nekoliko setova na tu temu, uvijek dobio.

Moj brat je svojedobno prodavao takve stvarčice u svojim trgovinama. To se smatra mehaničarskim priborom/alatom. Na starijim autima ljudi zapravo relativno često sami zalupe vrata a ključ im ostane u autu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , felixx je napisao:

Moj brat je svojedobno prodavao takve stvarčice u svojim trgovinama. To se smatra mehaničarskim priborom/alatom. Na starijim autima ljudi zapravo relativno često sami zalupe vrata a ključ im ostane u autu.

hahaha .to se dešavalo nama starim vozačima....a mladi uspiju zaključat auto s ključem u bravi dok motor radi ;-)).....rogi ribaru ;-))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija