Jump to content

Snimanje telefonskog poziva


Jupiterqq111

Preporučene objave

Razgovaraju osoba A i osoba B.

Osoba A upozori osobu B da se razgovor snima, znaci li to automatski da i osoba B moze razgovor snimati ili i osoba B mora upozoriti osobu A da se razgovor snima?

 

Npr.telekom uvijek obavijesti korisnike da se razgovor snima, sto znaci da su agenti vec upoznati sa time, mora li korisnik svejedno obavijestiti jos jednom agenta da i on snima razgovor?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 35 minuta, Jupiterqq111 je napisao:

Razgovaraju osoba A i osoba B.

Osoba A upozori osobu B da se razgovor snima, znaci li to automatski da i osoba B moze razgovor snimati ili i osoba B mora upozoriti osobu A da se razgovor snima?

 

Npr.telekom uvijek obavijesti korisnike da se razgovor snima, sto znaci da su agenti vec upoznati sa time, mora li korisnik svejedno obavijestiti jos jednom agenta da i on snima razgovor?

Poštovani,

Snimajte molim Vas, tko god imalo drži do sebe snima ili ga se snima.

Sve se to na kraju ipak pogubi.

uređeno: od prof
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa kako ne ce?

Dakle obje osobe snimaju, ali samo osoba A na pocetku razgovora obavijesti osobu B da se razgovor snima.

Znaci osoba B ce na svojem snimku imati izjavu osobe A da se razgovor snima, a po meni je to dovoljno jer dokazuje da je i osoba A znala da se snima iako nije bila obavijestena od osobe B, vec od same sebe. Ali na stranu sto meni logika kaze, zanima me s pravne strane, je li onda ta snimka koju ima osoba B pravilno prikupljena i moze li biti dokaz na sudu? Ili je mozda kazneno djelo jer ipak nije eksplicitno obavijestila osobu A.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 43 minuta, Jupiterqq111 je napisao:

Znaci osoba B ce na svojem snimku imati izjavu osobe A da se razgovor snima, a po meni je to dovoljno jer dokazuje da je i osoba A znala da se snima iako nije bila obavijestena od osobe B, vec od same sebe.

sam si sve rekao...osoba A zna da sama sebe snima...ali nezna da ju druga osoba snima (osoba B)...zakon govori da osobi koja ce biti snimana od Vas morate to reči...što u ovom slučaju nije......usput rečeno da Vi snimite nekoga gdje on kaže da Vas snima,po logici stvari bi značilo da ste Vi njega počeli snimati prije nego on vas ,a niste ga obavijestili...tako da je teško očekivati da će se prihvatiti argument da imate pravo snimati osobu koja vas snima,a da joj niste rekli...

uređeno: od Mister-X
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nakon što u razgovorima s agentima telekoma nisam mogao riješiti problem, a informacije koje su mi davali bile su proturječne, pri sljedećem razgovoru, upozorio sam agenta da snimam naš razgovor, a on mi je odgovorio da ne smijem i da će prekinuti vezu. Oni sebi daju pravo snimati razgovore, ali ne bi da se njih snima :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija