Jump to content

Nezgodan susjed


Petra30

Preporučene objave

Poštovani, ne znam je li netko negdje već pitao nešto slično, nisam sigurna niti da li je ovo pravo mjesto za takvu temu, ali eto, pitam, pa ako treba premjestite. Uglavnom, jedan naš sumještanin na prozoru svoje kuće često stoji gol i povremeno nateže "veseljka", ali najčešće kad u blizini prolazi neka žena ili cura. Čini se da baš čeka da neka od njih naiđe i prođe dovoljno blizu tako da ga sigurno može vidjeti, pa onda izađe na prozor sasvim gol i pokazuje se. Mislim, ne djeluje opasno, ne djeluje agresivan i ne mislim da bilo koju od nas žena direktno ugrožava na taj način. I ja sam ga vidjela dosta puta jer stanujem u svojoj kući samo stotinjak metara dalje. Ne znam kako se pravilno postaviti prema njemu, nije vani na javnoj površini nego ipak unutar svoja 4 zida. Vaš savjet? Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bez obzira što je unutar kuće, ako se vidi s ulice, pogotovo na ovaj način kad on to radi namjerno i ciljano, može se prijaviti policiji i oni ga mogu sankcionirati (ako ništa drugo, za prekršaj protiv javnog reda i mira - vrijeđanje moralnih osjećaja građana). Kad ga vidite da to radi, pozovite policiju. Ako ga policajci vide takvog, prijavit će ga i bez drugih svjedoka, a ako ga ne vide, morat će netko svjedočiti, pa ga mogu prijaviti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru, ali ipak nemam namjeru osobno ništa pokretati jer smo malo mjesto u kojem svatko sve zna i sve vidi. Pa tako i dotični, po onome što znamo, jako je dobar s lokalnim policajcima. Tako da ne vjerujem puno u nekakvu korist od prijavljivanja. Ionako to nije već nekoliko godina radio, sad je to bilo nekoliko dana za redom i sad ga opet nema već tjedan dana. Čini se da ga nešto spopadne svake prijestupne godine, radi to par dana i onda prestane. Čini se da je najpametnije jednostavno ga ignorirati. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma prijavite ga anonimno, neka ga nadležne službe bar uznemire, pa bude drugačije razmišljao kada ga "nešto spopadne". Navedite da se takav izlaže i da je dostupan i pogledima djece, pa neka ga nadležne službe kontaktiraju i uznemire. Sigurno mu neće biti ugodno, kao što ni Vama nije ugodno njegovo ponašanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 42 minuta, Borbena7 je napisao:

Ma prijavite ga anonimno, neka ga nadležne službe bar uznemire, pa bude drugačije razmišljao kada ga "nešto spopadne". Navedite da se takav izlaže i da je dostupan i pogledima djece, pa neka ga nadležne službe kontaktiraju i uznemire. Sigurno mu neće biti ugodno, kao što ni Vama nije ugodno njegovo ponašanje.

možda  najbolje i najednostavnije rješenje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , Petra30 je napisao:

Možda najbolje i najjednostavnije rješenje... pusti i ne diraj se u tuđi život. Pričala sam u međuvremenu s nekoliko susjeda, čini se da dijelimo mišljenje. 

Evo kako se to radi, naravno ako se ne želi gledati

https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/kalelarga/clanak/id/614032/zadranin-61-na-plazi-ispod-zute-kuce-kupacima-pokazivao-svoje-spolovilo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija