Jump to content

Problemi sa susjedima


cfm

Preporučene objave

Pozdrav,

znam da je ovo vjerovatno cest problem ali evo da Vas pitam za savjet..ja zivim u obiteljskoj kuci i odmah do nas je druga kuca od susjeda prije je bilo samo prizemlje sve dok nisu sagradili gornji kat (2017god) i od tada imamo problem..moj prozor od spavace sobe je par metara udaljen od te kuce i njihove male terase gdje su stavili i ulazna vrata..kada sam ja u svojoj sobi na prozoru ja doslovno mogu gledati sto oni rade i oni mene,naravno svakojake zvukove od njihove strane cujem stalno (imaju i malu djecu) pa i svjetlo s njihove terase koje mi tuce direktno u sobu,u zadnje vrijeme svako malo imaju i tulume i tako je bilo i prije par dana sve do kasno u noc, prije smo zvali 2x policiju ali ona nista nije napravlila ovaj put nismo ni zvali jer dok bi dosla policija oni bi se vec razbjezali s te terase gdje su bili i pjevali u 2h u jutro i rekli kao i prije mi nismo nista i onda kad policija ode opet nastavili po svom...mi nazalost nismo regairali pravnim putem kada su oni gradili taj kat ali me zanima mogu li ja podnjeti neku prijavu prema gradevinskoj inspekciji  vezano uz tu nadogradnju kuce, a sto se tice policije ako snimim da imaju tulum kamerom na mobitel moze li se to koristiti kao dokaz za krsenje kucnog reda i mira..puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija