Jump to content

Darovnica


Marijana1341997

Preporučene objave

Dobar dan dobila jedna zena iz francuske je odlucila da mi donira svoj novac i ona je tesko bolesna poslali su mi darovnicu tj njen odvjetnik iznos novca iznosi 1.000.000,00 eura i sad da bi oni poslali taj novac od mene traze da im uplatim 400 eura pa da mi onda posalju novac i mene zanima dali je taj dokument koji su oni meni poslali ispravan

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naravno da je čudno da bi vam osoba za koju nikad niste čuli donirala milju eura. Još čudnije je što je sve upakovano tako da izgleda kao službeno. Navedena osoba koja je kao odvjetnik je izvršna direktorica Francuske bankarske federacije, prije bila zamjenica direktora banke čija je poslovnica, gle čuda ista kao adresa navedene darovateljice, i gle čuda navedena bilježnica ne postoji. Baš me zanima kome ste trebali uplatiti eure.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Spitfire je napisao:

Naravno da je čudno da bi vam osoba za koju nikad niste čuli donirala milju eura. Još čudnije je što je sve upakovano tako da izgleda kao službeno. Navedena osoba koja je kao odvjetnik je izvršna direktorica Francuske bankarske federacije, prije bila zamjenica direktora banke čija je poslovnica, gle čuda ista kao adresa navedene darovateljice, i gle čuda navedena bilježnica ne postoji. Baš me zanima kome ste trebali uplatiti eure.

Toj zeni

20210123_224637.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija