Jump to content

Odluka suda/rješenje


nikos27

Preporučene objave

Prije 23 minuta, G-man je napisao:

Morate precizirati svoj upit, jer iz ovoga što ste naveli ne možemo zaključiti ni da li se radi o kaznenom postupku ili građanskom (ili nekom trećem).

Kazneni postupak,vještačenje na meni je obavljeno,zadobio sam teške tjelesne ozljede u noćnom klubu od strane zaštitara,sva ročišta su završena, nalaz i račun sudskog vještaka je priložen sudu i sad samo čekam odluku/rješenje suda

uređeno: od nikos27
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Inače je pravilo da se vještak na raspravi očituje o svom nalazu i mišljenju odnosno da mu stranke mogu postavljati pitanja da pojasni neka svoja utvrđenja.

Također treba zaključiti raspravu, stoga ne vjerujem da je sve već gotovo već bi trebala biti barem još jedna rasprava provedena da se sve spomenuto odradi. Vi ste u poziciji žrtve ili optuženika?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo sad, G-man je napisao:

Inače je pravilo da se vještak na raspravi očituje o svom nalazu i mišljenju odnosno da mu stranke mogu postavljati pitanja da pojasni neka svoja utvrđenja.

Također treba zaključiti raspravu, stoga ne vjerujem da je sve već gotovo već bi trebala biti barem još jedna rasprava provedena da se sve spomenuto odradi. Vi ste u poziciji žrtve ili optuženika?

Žrtva,zadobio sam ozljede od strane "zaštitara" koji su radili na crno,iz kluba su priložili da kamere nisu radile, sudski vještak mi je rekao da samo čekam rješenje na kućnu adresu,pa ne znam koliko se to čeka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, po vas je onda priča u postupku najvjerojatnije završena, ali svejedno imate pravo prisustvovati raspravama do samog kraja.

Ukoliko je vještačenje završeno i vještak se očitovao o tome na raspravi, te nema drugih dokaznih prijedloga, rasprava će se zaključiti, donijeti presuda, a pisani otpravak bi trebao stići kući u roku mjesec-dva. Nadam se da ste istaknuli prijedlog za ostvarivanje imovinsko-pravnog zahtjeva jer time prekidate zastarni rok vezano za naknadu štete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
, G-man je napisao:

Da, po vas je onda priča u postupku najvjerojatnije završena, ali svejedno imate pravo prisustvovati raspravama do samog kraja.

Ukoliko je vještačenje završeno i vještak se očitovao o tome na raspravi, te nema drugih dokaznih prijedloga, rasprava će se zaključiti, donijeti presuda, a pisani otpravak bi trebao stići kući u roku mjesec-dva. Nadam se da ste istaknuli prijedlog za ostvarivanje imovinsko-pravnog zahtjeva jer time prekidate zastarni rok vezano za naknadu štete.

Ove su mi obavijesti stigle na e-predmet, da li  možda znate značenja ovih stavki, znači li ovo da je odluka donesena ili bi još procedure trebali biti, ne znam o čemu se radi, hvala vam, evo slika

Screenshot_20210216_003235.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija