Jump to content

Molim pomoć oko žalbe


LijaPas

Preporučene objave

Pozdrav, imam jedno pitanje.

 Navedenog datuma stala sam autom na nogostup, te mi je došao pauk. Pokrenuta je radnja dizanja vozila no nije dovršena. Kazna za pokretanje radnje je plaćena (250kn) i ostala je kazna za nepropisno parkiranje. Došla mi je uplatnica na 150kn koju sam odlučila ne platiti budući da se potpisala osoba prometni redar za koju ja sigurno znam da tamo nije bila budući da tu osobu poznajem s prošlog radnog mjesta i sjećam je se. Nije bila tamo. I nije ona slikala. To sa sigurnošću tvrdim, i ne znam gdje je bila. Slikali su ljudi iz ZagrebParkinga.
Plan je bio čekati prekršajni i iznijeti obranu jer je stvar principa. Obrana je da sam stala nepropisno na 5 min jer mi je pozlilo, što je ;plus osoba koja je napisala kaznu i navedeno je da je bila na mjestu i utvrdila stanje nije bila nazočna.

E pa meni danas dolazi uplatnica na iznos od 3533,33 kn. Taj iznos mi nije jasan. Sad vidim na prošloj uplatnici da sam dobila neki papirić s podacima u kojem treba popuniti podaci o vozaču, koje nisam dostavila misleći da se podrazumijeva, ali ja sam to shvatila da to treba u slučaju da je vozilom upravljala druga osoba -.-
Koje su mi opcije? 

Znam budala sam jer nisam ispunila podatke, ali fakat kak sam to trebala znati i skužiti ako nisam nikada imala sličnu situaciju?
Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 5 minuta, sivko je napisao:

Sve bi bilo lijepo da je plaćena kazna za krivo parkiranje.Pošto nije išli su s ovim nalogom za nedavanje podataka.

Napisat u prigovoru samo da se prigovara na PN i tražit saslušanje kod suca pa kako bude.

Pa jel ima šanse da mi to izuzmu?
i/ili bez posebnog saslušanja?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija