Jump to content

Upit


manca

Preporučene objave

Poštovani, molim Vas za savjet; situacija je slijedeća: moj suprug radi na jednoj zagrebačkoj školi kao nastavnik. Ima ovrhu ,pa slijedom toga i zaštičeni račun na FIN-i preko kojeg prima umanjeni osobni dohodak. Danas je na adresu tajništva škole stigao dopis u kojem stoji da moj suprug duguje teleoperateru izvjesnu sumu novca za isporučene usluge od strane istog koje su se dogodile 2008. godine. Nažalost, izgleda da je moj suprug, koji tada još nije radio na školi, bio je zaposlen  kod obrtnika, potpisao da dopušta teleoperateru ustegu iz osobnog dohotka. Moje pitanje glasi: 1. Da li je nastupila zastara, (  Javni bilježnik je poslao ovrhu na školu )?  Ako, kojim slućajem, zastare nema, koliku svotu novca škola smije ustezati? Da li , uopće, smije ustezati sa obzirom na ustege preko FIN-e? Da li škola može postupiti po zahtjevu usprkos tome što suprug nije u to vrijeme radio na školi, kada je dug nastao moj suprug nije bio zaposlenik škole?Hvala Lp.

'

uređeno: od manca
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija