Jump to content

Povratak u istu firmu


Arabesca

Preporučene objave

Poštovani,

Bio sam zaposlen u jednoj velikoj tvrtki cca 15mj. sa ugovorom za stalni radni odnos od samog početka rada u toj firmi.Dao sam otkaz otišao u drugu firmu cca 18mj. pa u treču cca 23mj.

Vratio sam se u onu prvu, dali su mi ugovor na određenokoji mi produžuju več 17mj svaka dva do tri mjeseca.

Zanima me da li je istina, kao što sam čuo da se zbraja staž u istoj firmi te da se mogu uskoro nadati ugovoru za stalno ili ipak ne? 

Da li tu postoje kakvi uvjeti,mala slova itd...?!

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 27 minuta, Borbena7 je napisao:

O kakvim se radnim mjestima radi i da li ste bili zamjena za nekoga radnika ili su ugovori bili zbog privremenog povećanog obujma posla ili?

Radno mjesto trgovac i prvi put i sad.

Kada je Agrokor preuzeo Mercator svi smo dobili ugovore za stalno, nakon prekida imam na određeno zbog povećanog obujma posla...

uređeno: od Arabesca
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , Arabesca je napisao:

Zanima me da li je istina, kao što sam čuo da se zbraja staž u istoj firmi te da se mogu uskoro nadati ugovoru za stalno ili ipak ne? 

Ovo neće biti Vaš slučaj, jer se radi o ugovorima koji su sklopljeni radi povećanog obujma posla, a sve sukladno čl. 12. st. 3. Zakona o radu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija