Jump to content

bez povlačenja tužbe


TončicaBalončica.pok.Jakov

Preporučene objave

tuženik mi se protivi ugovoru o diobi,no vidim da situacija odvija u njgovu korist,ima lažne svjedoke a ja nemam nikakve,da nebi došlo do povlačenja tužbe dali izostanak sa idučeg i evntualnog daljnih ročišta uz obrazloženje izostanka može biti povoljnije za mene uz manje troškove nego povlačenje tužbe , s očekivanjem da če tuženik ostariti svoja prava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , marijanči je napisao:

tuženik mi se protivi ugovoru o diobi,no vidim da situacija odvija u njgovu korist,ima lažne svjedoke a ja nemam nikakve

Ako znate da ste u pravu, zašto bi se povlačili iz postupka?

prije 2 sati , marijanči je napisao:

da nebi došlo do povlačenja tužbe dali izostanak sa idučeg i evntualnog daljnih ročišta uz obrazloženje izostanka može biti povoljnije za mene uz manje troškove nego povlačenje tužbe

Ne, jer tko zna koliko ovo može ovako trajati. Naravno, osim ako ne uspijete u postupku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

okučnica je ograđena sa suhozidom, i koristili su je moji prethodnici no on se želi u knjižiti na pola okučnice navodeći da naši djedovi nisu se nikada djelili i da u toj okučnici su držali stoku i imali štalu,to nije istina štala je bila poviše označenog djela a dio koji je ograđen sa suhozidom je dio koji pripada mojim prethodnicima,ali je on doveo svjedoke da je štala bila u okučnici a ne poviše okučnice i vidim da se situacija odvija povoljno za njega te da postoji mogučnost da se uknjiži....zakazano ročište u 9 mjesecu ja neželim pristupiti uz sve svoje izjave,dokaze i obrazloženje te neželim više slušati njihove laži i njihove svjedoke,te podneskom svojim sudcu izjavljujem da ja ostajem pri svim svojim izjavama tužbi i zahtjevima te neka donese presudu bez mog pristupa na eventualnim daljnim ročištima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

te da donese presudu unatoč moje odsutnosti jer ja sam sve svoje iznjela,predala podnescima i na žalost svjedoka nemam,te smatram da su za mene bespotrebni troškovi dolaženje na ročišta sa odvjetnikom jer da odvjetnik nema šta reći u moju korist niti predložiti nešto što bi išlo u moju korist

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, marijanči je napisao:

te smatram da su za mene bespotrebni troškovi dolaženje na ročišta sa odvjetnikom jer da odvjetnik nema šta reći u moju korist niti predložiti nešto što bi išlo u moju korist

Odvjetnik bi Vam svakako koristio, a pogotovo pri saslušanju tih svjedoka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

svjedok već saslušan na očevidi tvrdi da okučnica nije bila u korištenju moga pradjeda i njegovih nasljednika,nego da je koristio i njegov brat za stoku i štalu i da se on kao nasljednik drugog brata ima pravo knjižiti na pola okučnice navodeći da tu nikad nije bilo razvrgnuća,nije nikada bila razvrgnuća ali ja priznajem da sam utužila svoj dio odnosno dio koji su koristili moji prethodnici a ne zajednički dio naših pradjedova koi bi se sad trebao djeliti........kako tu sad da odvjetnik pomogne a ja iz obrazloženih razloga sudcu nemam svjedoka

 

 

Na 06. 07. 2021. at 11:50, Borbena7 je napisao:

Možete predložiti da se održi unatoč Vašoj odsutnosti.

mojoj odsutnosti i odsutnosti odvjetnika,ja sam sve svoje iznjela i rekla,radi se od dvije suprotnosti,i nema mi smisal slušati na sljedećoj raspravi njihove laži i lažnog drugog svjedoka,kako reagi ra uopće sud u takvim situacijama? ja jedno on suprotno drugo,neam svjedoke on ima lažne ,daljnih dokaza nema niti jedna i druga strana i koje je sad rješenje? utvrđivanje činjenica,istine dokaza

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Matrix featured i unfeatured this forumu

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija