Jump to content

Nepravda


karla18

Preporučene objave

Radim u jednoj privatnoj tvrtci dvije godine, počela sam u njoj raditi na samom početku, dva mjeseca od njezinog otvaranja.Posao mi je administracijski, odnosno voditeljski.Imam završen fakultet, VSS, no kod samog osnivanja radnog odnosa nije mi bilo bitno to što sam "prekvalificirana", kako su mi tada rekli, već da počnem raditi i osamostalim se. Prošla sam pravi pakao,bila prisutna u svakom trenutku, kad je trebalo, radila prekovremene, mogu reći da sam pomogla samom usponu tvrtke.O plaći da i ne govorim, od 1500 kn, na samom početku, do 3500, koju sam takvu dobivala svega 3 mjeseca, kad dotična gospoda nisu kao nešto sj....Sve bi još blo dobro da mi nisu dirnuli plaću, smanjili za kojih 700 kn, bez da obavijeste.Prešla sam preko svega, totalno nesposobnu osobu unaprijedili su na viši položaj, znači ja koja sam došla prva, učila još troje ljudi poslije, uhodavala ih u posao, ja apsolutno ništa ne vrijedim...da bi stvar bila bolja došla je i četvrta koja je sa posla običnog poštara stigla na mjesto voditelja i vlada, a ja malo pseto, moram slušati njezine besmislice i gluposti.Imam i stručnost i znanje, i šta si mogu ?Iza nje netko stoji, a mene nije imao tko pogurnuti. Užasno sam ogorčena i pucam po šavovima, sada za JEDNOM pospremam arhivu, a pred godinu dana sam je učila kako se pali kompjuter? A DRUGOJ GOSPOĐI nisam baš pri srcu jer znam malo više od nje i želi me ocrniti pred svima, sve zbog jedne matematičke tablice koju sam napravila prije nje i kvalitetnije.U ugovoru o radu mi piše za koji posao sam zadužena, ne znam više šta da činim.Interesira me da li poslodavac može smanjiti plaću bez da obavijesti radnika, ako u ugovoru o radu nije navedeno za koju svotu radi ? I da li poslodavac može izmijeniti ugovor o radu koji je sklopljen na neodređeno vrijeme npr. ( u ugovoru piše voditelj, a on to promijeni u administrator)NEPRAVDA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija