Jump to content

Rad u inozemstvu kao redovni student


uvijekuproblemu7

Preporučene objave

Pozdrav, 

treća sam godina preddiplomskog studija i nemam obveza osim napisati završni rad. Moj faks mi ne da da upišem godinu izvanredno jer oni to navodno ne nude, no ja sam si našla sezonski posao u Austriji od 12. do 4. mjeseca. S obzirom da posao nije preko student servisa, ne znam što trebam napraviti i da li je pametno ići dalje s tim planom. Mogu li odjaviti se sa zdravstvenog i proći nezapaženo kao radnik na to vrijeme? Kakve bi bile sankcije u slučaju da se otkrije problem? 

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 minuta, prof je napisao:

Poštovana uvijekuproblemu,

zašto ne upisati godinu redovnog studija ako nemate nikakvih obaveza dolaska na faks osim napisati završni rad ?

Nakon toga se normalno zaposliti u Austriji od 12. do 4. mjeseca.

Lijepi pozdrav, 

hvala na odgovoru. 

Upisala sam tu treću godinu redovnog studija naravno, samo ne znam kako će mi proći zaposlenje. Trenutno sam u fazi potpisivanja ugovora, a brine me jako što ako ne bude to prošlo bez problema pošto se vodim kao student, a radni odnos nije studentski. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 minuta, prof je napisao:

Slobodno na razgovoru onda navedite da ste uzeli malu pauzu od studiranja a da se želite oprobati malu u stvarnom životu, to jest radu.

Posao je već dogovoren, čeka se da dostavim potpisani ugovor, samo da me nebi čekali nekakvi problemi prilikom vraćanja stvari u normalu u RH.

Svakako hvala Vam na pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija