Jump to content

problemi sa susjedom


anonimno

Preporučene objave

Imam problema sa susjedom. Uglavnom susjed se doselio prije par mjeseci ispod mog stana i konstantno mi zove policiju zbog glazbe. Glazbu slusam u vrijeme koje nikad nije ranije od 8h ujutro, kasnije od 22h navecer i od 15-17h. Znaci potpuno normalno. Takodjer nikad ne slusam duze od 30minuta. Zvao mi je polcijiu nekoliko puta i prakticki sam se lisio svakog slusanja galzbe jer mi je to bio šok. Neki dan je zvao policiju jer ''skačem po stanu'' . Iskreno neznam sto da vise radim pocnem po kuci hodat na prstima i gledam televiziju sa slusalicama? Molim savjet sto da ucinim.

 

Takodjer on je znao cijele noci busit i lupat cekicem pa mu nisam nista govorio niti zvao policiju. Pokusavam biti sto pristojniji prema drugim ljudima i nikad se na nikoga nisam zalio kao niti niko na mene, pogotovo ne policiji.

 

 

ovo je skraceno nebi htio zamarati detaljima. Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nema lijeka protiv takvih susjeda. Ako stvarno nikog drugog ne uznemiravas, nakon nekoliko dojava od istog susjeda i policiji ce vec postat sumnjiv. Ne ti nego on. A ako se jos dodatno mozes udruziti sa nekim drugim susjedom koji ce bit na tvojoj strani, ovaj zivcanjak ti ne moze nista. osim i dalje uznemiravat policiju. Odi i sam u postaju pa se pozali na lika, onako usput. Mozda sljedeci put dodju s kolima za ludnicu po njega.

je napisao:

Imam problema sa susjedom. Uglavnom susjed se doselio prije par mjeseci ispod mog stana i konstantno mi zove policiju zbog glazbe. Glazbu slusam u vrijeme koje nikad nije ranije od 8h ujutro, kasnije od 22h navecer i od 15-17h. Znaci potpuno normalno. Takodjer nikad ne slusam duze od 30minuta. Zvao mi je polcijiu nekoliko puta i prakticki sam se lisio svakog slusanja galzbe jer mi je to bio šok. Neki dan je zvao policiju jer ''skačem po stanu'' . Iskreno neznam sto da vise radim pocnem po kuci hodat na prstima i gledam televiziju sa slusalicama? Molim savjet sto da ucinim.

 

Takodjer on je znao cijele noci busit i lupat cekicem pa mu nisam nista govorio niti zvao policiju. Pokusavam biti sto pristojniji prema drugim ljudima i nikad se na nikoga nisam zalio kao niti niko na mene, pogotovo ne policiji.

 

 

ovo je skraceno nebi htio zamarati detaljima. Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nisam pristalica osvete, ali bas dok sam zivel u zgb imal sam suseda bolesnika kojega je j.... kak ja studnet imam auto i sl. pa mi je zval murju zbog dilanja i sumnjivih likova tak da sam s murjom na kraju pil kavu svaki dan navecer oko 10h i onda su me uputili na jedan divan proizvod koji se zove cijanofix....lepšo ga napucas u bravu dok suseda nema i onda bravar, pa drugi dan opet, pa na stok i tak dok ne popizdi, a ti pristojno pitas kaje sused problemi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nadam se da tu glazbu ne slušate preglasno, jer bi vas mogli prijaviti zbog remećenja javnog reda i mira, naravno jer to vaš susjed tvrdi. nije vam lako, ali probajte ga ignorirati i ničim ga ne izazivati. za početak ipak slušajte muziku na slušalice. možda u policiji shvate da je čudak, kojem smeta i muha koja leti po zraku, a možda čak i on odustane kad skuži da ima posla sa pametnijim i normalnijim od sebe........ :jumping:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Evo ponovo ja. Hvala svima na savjetima. Nista ne pomaze. Bio u policiji i nista. konstantno se cijelo vrijeme spominje nekakvo remečenje javnog reda i mira. Pitam pa dobro kolko je to. Nitko nista mi nezna pametno odgovorit.

 

U medjuvremenu su izbili novi problemi. Sad mi SVAKU noc zove murju. Odem na WC i prodjem po stanu i on zove policiju. Lud sam vise neznam kako da si pomognem.

 

Policajci dodju za 20 minuta, ja spavam. Zvone na vrata i meni nista jasno kad ono ni pet ni šest kazu mi da je susjed zvao policiju da mu (pazi ovo) hodam po plafonu. I tako sad vec to traje poduze. Rijesenje se ne nazire.

 

zvao me u pola 2 u noci ( !!! ) da prestanem hodati a ja spavam i posalje mi policiju.

 

Vise stvarno nisam pametan.

 

Znam da bi mnogi to rijesili silom, ali evo ja jednostavno nikad u zivotu nisam nikada nikome nista napravio.

 

Kome da se obratim. Novaca za sudove jednostavno nemam.

 

Puno hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma bio mi je kontakt policijac. Nista nije napravio. Samo mi je prenio susjedovu ponudu da prodaje svoj stan. Nisam u zgradi nego u kući. Ja sam na prvom katu i tavanu, on je u prizemlju. Istina je da je izolacija losa, al boze moj nisam mu ja tu kriv.

 

Neznam. nisam pametan vise....

 

P.S. policajci su duzni doci na svaki poziv, to su mi vec rekli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija