Jump to content

Uplate plaće na nezaštićeni račun


Lipanj2001

Preporučene objave

Postovani! Molim Vas za pomoc. Imam samo ovrhu od Eos matrixa na Fini za telekom usluge. Preostalo mi je za platiti 7350kn. Problem je moj novi poslodavac. Radim kod novog poslodavca od 15.12.2021. Kod prijasnjeg poslodavca nije bilo nikakvih problema. Dostavio sam mu sve papire od Fine i svu potrebnu dokumetaciju no nije mi ni ovaj mjesec uplatio zasticeni dio place na zasticeni racun nego opet cijelu placu na blokiran tek.racun. U Fini su sve provjerili i kazu da je poslodavac opet pogrijesio kao i prosli mj. Molim za savjet i pomoc i dal da osobno odem u racunovostvo ili sto da ucinim da mi se to ne dogodi i 3 mjesec zaredom. Gdja.iz Fine doslovno misli da u mom racunovotvu to ne znaju. Sto mi je za ciniti..molim savjet i hvala na pomoci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Uplate plaće na nezaštićeni račun

Postovani! Molim Vas samo smjernice oko odgovora i od srca zahvaljujem. Posto lokacijom radim na drugoj adresi ,a sjediste firme je drugdje molim Vas da mi.kazete dal da to posaljem preporuceno postom na sjediste firme ili racunovotsvo ili kako ste mislili ii da li da se samo referiram na taj clanak ili nesto detaljnije u tekstu. Unaprijed se zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija