Jump to content

Punomoc na tudi racun,a imam ovrhu


Malena123

Preporučene objave

  • 1 godina kasnije...

Molim da li netko zna odgovor. Primam socijalnu pomoć, moja sestra meni želi dati punomoć za njezin tekući račun., iz osobnih razloga. Ne znam naime, da li bi u tom slučaju Zavod za socijalni rad mogao to znati odnosno bojim se da ne izgubim socijalnu pomoć? Imam još pitanja koje dokumente moram dostaviti banci u prisustvu sestre koja mi želi dati punomoć? Da li za to treba bilježnik? Da li moram kazati, odnosno pokazati rješenje Zavoda za socijalni rad u banci ? Da li se izdaju dvije kartice i dodjeljuju dvije mtoken aplikacije? Puno pitanja, trebam odgovore, hvala unaprijed!

uređeno: od sparmajerica
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , sparmajerica je napisao:

Molim da li netko zna odgovor. Primam socijalnu pomoć, moja sestra meni želi dati punomoć za njezin tekući račun., iz osobnih razloga. Ne znam naime, da li bi u tom slučaju Zavod za socijalni rad mogao to znati odnosno bojim se da ne izgubim socijalnu pomoć? Imam još pitanja koje dokumente moram dostaviti banci u prisustvu sestre koja mi želi dati punomoć? Da li za to treba bilježnik? Da li moram kazati, odnosno pokazati rješenje Zavoda za socijalni rad u banci ? Da li se izdaju dvije kartice i dodjeljuju dvije mtoken aplikacije? Puno pitanja, trebam odgovore, hvala unaprijed!

To nije razlog za gubitak socijalne pomoći.
U banci je dovoljna samo važeća osobna iskaznica i morate biti oboje prisutni.
Potpisuje se punomoć samo u banci, bez bilježnika.
Nikakvo rješenje ne morate pokazivati, banku ne zanima što radite ili ne radite i čime se bavite ili ne bavite niti da li ste zaposleni ili ne.
Dobijete karticu na svoje ime vezanu uz sestrin račun.
Za mobilno bankarstvo i mtoken nisam siguran.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija