Jump to content

Ugovor o doživotnom uzdržavanju


kp1988

Preporučene objave

Poštovani,

zanima me pobijanje ugovora o doživotnom uzdržavanju. Naime moj muž je potpisao ugovor o doživotnom uzdržavanju sa svojom majkom prije 4 godine. Od tada ispunjava SVE odredbe ugovora, u kuću je uložio preko 70 000eura, platio legalizaciju i sad njegova majka traži raskid ugovora na sudu. Dakle jedino je šta mi ne pričamo s njom, tj ona s nama, ali svejedno ju pitamo ukoliko joj šta treba + ispunjavaju se sve stavke ugovora. Odnosi su zastranili jer ona čini nažao našem 5godišnjem djetetu, namjerno, kako mi ne bi pričali s njom kako bi ona pobila ugovor. (polijeva ga voskom, ostavlja samog u stanu, odnosno ugrožava namjerno njegovu sigurnost - dijete smo joj zabranili viđat). Zanima me ima li ona sad pravo raskinuti ugovor s obzirom da prevarom želi raskinuti ugovor. Mi za SVE imamo dokaze (snimke, slike, račune...)...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , kp1988 je napisao:

Poštovani,

zanima me pobijanje ugovora o doživotnom uzdržavanju. Naime moj muž je potpisao ugovor o doživotnom uzdržavanju sa svojom majkom prije 4 godine. Od tada ispunjava SVE odredbe ugovora, u kuću je uložio preko 70 000eura, platio legalizaciju i sad njegova majka traži raskid ugovora na sudu. Dakle jedino je šta mi ne pričamo s njom, tj ona s nama, ali svejedno ju pitamo ukoliko joj šta treba + ispunjavaju se sve stavke ugovora. Odnosi su zastranili jer ona čini nažao našem 5godišnjem djetetu, namjerno, kako mi ne bi pričali s njom kako bi ona pobila ugovor. (polijeva ga voskom, ostavlja samog u stanu, odnosno ugrožava namjerno njegovu sigurnost - dijete smo joj zabranili viđat). Zanima me ima li ona sad pravo raskinuti ugovor s obzirom da prevarom želi raskinuti ugovor. Mi za SVE imamo dokaze (snimke, slike, račune...)...

Ovako,majka moze pokrenuti parnicu u vezi pobijanja tog ugovora,ali je pitanje dali ce u tome uspjeti.

Takav ugovor u praksi je jako teško pobiti,ali u našem pravosuđu sve je moguće.

Majka bi morala vratiti sve novce sta ste trošili na nju.

Teško je pobiti,ali opet nije nemoguće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija