Jump to content

Otvaranje salona za masažu


Lum

Preporučene objave

Poštovani, 

zanima me koji su uvjeti za otvaranje salona za masažu i kozmeticku njegu lica? Naime, imam završene tečajeve od učilišta za wellness terapeuta i kozmetičara  te bih voljela otvoriti svoj obrt. Čitam da je za otvaranje obrta potreban položen majstorski ispit, ali koliko vidim, za polaganje majstorskog ispita potrebne su barem dvije godine radnog iskustva u tom polju? Mogu li otvoriti obrt i započeti samostalno s kozmetičkih i uslugama masaža bez tog radnog iskustva? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 03. 06. 2022. u 15:23, Lum je napisao:

Poštovani, 

zanima me koji su uvjeti za otvaranje salona za masažu i kozmeticku njegu lica? Naime, imam završene tečajeve od učilišta za wellness terapeuta i kozmetičara  te bih voljela otvoriti svoj obrt. Čitam da je za otvaranje obrta potreban položen majstorski ispit, ali koliko vidim, za polaganje majstorskog ispita potrebne su barem dvije godine radnog iskustva u tom polju? Mogu li otvoriti obrt i započeti samostalno s kozmetičkih i uslugama masaža bez tog radnog iskustva? 

To Vam ne vrijedi za otvaranje obrta.

Za masažu morate položiti kurs,ali u obrtničkoj komori, ne po učilištima.

Za kozmetički ne mora biti majstorski, nego je dovoljna srednja sprema kozmetičar(ne tečaj), jedino ako želite primati naučnike morate imati majstorski.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija