Jump to content

Prijava na posao za sss, iako sam vss-dokumentacija


Maris aqua

Preporučene objave

Postovani, 

Prijavila bi se na posao za koji se trazi SSS, ja imam diplomu VSS. Ostalo je jos par dana do kraja natjecaja i zbog stalnih seljakanja zaista ne mogu pronaci svjedodžbu. Mogu li umjesto toga predociti diplomu na natjecaj? Ovako stoji u natjecaju:  neovjereni preslik svjedodžbe (dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja)

Zvala sam tamo, javila se tajnica te me uputila da procitam uvjete natječaja, i da postupim kako tamo pise. 

Hvala na odgovorima! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 14. 06. 2022. u 14:30, Maris aqua je napisao:

neovjereni preslik svjedodžbe (dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja)

Ne vidim iskreno što bi tu bio problem. I Vaša je diploma naime dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja.

Oni traže svjedodžbu, Vi imate diplomu- dakle viši stupanj obrazovanja.

Pazite samo da Vas ne odbiju zbog "prekvalifikacije". Poslodavci to nažalost znaju raditi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru! Poslala sam diplomu, pa sto bude. Ovo je bio natjecaj za posao za javnu ustanovu. Je li to sto sam prekvalificirana moze biti razlog za odbijanje i u takvim ustanovama? Trenutno sam zaposlena sa vss, imam puno bolje placen posao u državnoj sluzbi, ali jednostavno ne zelim vise tu raditi. Tako da necu pobjeci cim mi se pruzi prilika za bolju placu, jer to vec imam, a opis posla na koji sam se prijavila je meni idealan. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija