Jump to content

Ima li me bivši svekar pravo izbaciti iz njegovog stana?


majkadvojedjece

Preporučene objave

Poštovani, živim s djecom u potkrovlju kuće koja je u vlasništvu mog bivšeg svekra. Njegov sin, moj bivši muž, sporazumno smo se dogovorili da ostajem tu živjeti s djecom i Sud je donio takvo riješenje. Svekar je sve ostavio tada bio nama na dogovor, ali sada nakon nekoliko mjeseci on mijenja mišljenje i želi da iselim. Moje pitanje je, obzirom da znam da je on vlasnik i da ima prava zatražiti da odem iz kuće, ako ja to ne želim dobrovoljno, može li me on na silu izbaciti ili mora zatražiti od suda moje iseljenje? Na osobnoj iskaznici već 15 godina stoji mi ta adresa. I drugo, obzirom na riješenje Suda da tu živim s djecom, imam li po tome kakva prava? Zar ne bi trebao prvo onda bivši suprug pokrenuti ponovo sudski postupak za riješenje stambenog pitanja djece? Hvala

uređeno: od majkadvojedjece
Pogreška
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bivši svekar promijenio je bravu i sada mi ne da više da uđem. Šta mi je činiti? U stanu su moje i dječje stvari. Dobrovoljno ne želim izaći još bar jednu godinu dok starije dijete ne završi osmi razred. Trenutno smo u kući mog djeda na ljetovanju. Molim savjet jer sama nisam ni pametna ni dovoljno jaka. Živim na toj adresi već 15 godina. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija