Jump to content

Zalba od strane policije


wash

Preporučene objave

Pozdrav, zaustavio me presretac i napisali su mi kaznu od 10000kn za prekoracenje od 50kmh. Oni kazu da su ulozili zalbu umisto mene i da se ja samo moran pojavit na sud i tamo se borit za smanjenje. Nerazmumin jeli ja sad moran ponovo pisat zalbu kada mi dode kuverta ili idem odma na sud. S obzirom da mi je ovo prva kazna koliko se taj iznos moze umanjiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , sivko je napisao:

Ne mogu se oni žalit umjesto tebe.

Dobio si na licu mjesta prekršajni nalog ili obavijest po čl.109?

Može smanjiti i pola i za 2/3.

On meni kaze ovako ako neces odma platit kaznu mi cemo odma pisat zalbu umisto tebe, tebi ce donit postar poziv na sud di ces se moc izborit za manju kaznu. Jeli sad kad meni to dode ja ulazen zalbu ili odma idem na sud? I jeli se ikako moze osobno predignit taj poziv da mi je dolazi doma?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 minuta, Bonaparte je napisao:

Ovisno o tome što Vam dođe, iako ovo stvarno nema smisla, ne mogu oni pisati žalbu umjesto Vas.

 

Uglavnom, ako Vam dođe prekršajni nalog - pišete prigovor.

Ako su stvarno (ne znam kako) oni napisali žalbu umjesto Vas onda će Vam doći poziv. 

Nema ni meni logike bilo ih je troje u autu i kazu da ce mi doci odma poziv na sud na koji se ja neman sta zalit 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , wash je napisao:

On meni kaze ovako ako neces odma platit kaznu mi cemo odma pisat zalbu umisto tebe, tebi ce donit postar poziv na sud di ces se moc izborit za manju kaznu. Jeli sad kad meni to dode ja ulazen zalbu ili odma idem na sud? I jeli se ikako moze osobno predignit taj poziv da mi je dolazi doma?

Onda će pisat optužni prijedlog pa ćeš dobit poziv na sud.Na sudu će te odrapit i nešto smanjit što ovisi o suci a poslije se možeš žalit VPS-u da još malo smanji.

S obzirom da je rekao "ako nećeš odmah platit kaznu" ispada da će ti napisat prekršajni nalog.Njega bi mogao pokupiti kod njih (ako su lokalni) a ako nisu donosi poštar.Pošto  sam moraš primit ako te nema doma ostavit će žuti papir.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija