Jump to content

Dom za starije


Branka brunette

Preporučene objave

Poštovani, moja nona je išla u dom, potpisan je ugovor, datum je 12.9.da bi nas zvali iz doma treci dan da dodjemo po nju jer nisu u 8 godina imali takav slucaj nista nam ne objasnivši i dolazimo po nonu 15.9 i odvodimo je kuci i ostaje kuci. Ostaje pitanje povrata novaca ili dijela novaca s obzirom da je bila samo 2 nocenja. Šefica doma nam je rekla dal smo dobro procitali ugovor jer povrata novaca nema. Nije nam jasno da smo platili 7100kn a treci dan smo nonu vratili kuci. Molim pomoc i gdje da se obratimo. Ovo nije humano. Hvala unaprijed 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Takav ugovor prilikom potpisivanja pod člankom piše da se novac ne vraća ali niste trebali pristati da nona ide doma.

Trebali ste reagirati tako da prilikom povrata novca mogu preuzeti svoju nonu a do daljnjeg u posjete svakim danom jer ste platili smještaj za pun mjesec ..

Trebali su izdržati ili vratiti novac jer ugovor je potpisan na mjesec dana.

Uzeti novac nije humano za 2 dana 7000kn .. čista prevara .. 

To ne smiju raditi 😡

uređeno: od Dani999os
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, Branka brunette je napisao:

Hvala na odgovoru ali sutra idem na razgovor da vidim šta ce mi rec zasto nonu nisu zadržali nego nam je spakirali da dodjemo po nju. U ugovoru pise ako nam oni otkazu ugovor da moramo platit dane koje je bila i 5 dana otkaznog roka. Vidjet cemo sutra u protivnom uzimam odvjetnika. 

Naravno, ni slucajno dopustiti da Vam uzmu toliki novac to je čista glupost .. samo budite smireni jer gadna je to situacija ..

Mi imamo dom za starije i znam o čemu prićam ... 

Nadam se da ce biti sve u redu i povrat nece biti u cijelosti ali nadam se pozitivnom odgovoru.

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, Dani999os je napisao:

Naravno, ni slucajno dopustiti da Vam uzmu toliki novac to je čista glupost .. samo budite smireni jer gadna je to situacija ..

Mi imamo dom za starije i znam o čemu prićam ... 

Nadam se da ce biti sve u redu i povrat nece biti u cijelosti ali nadam se pozitivnom odgovoru.

Lp

Dal da potpisem sutra raskid ugovora i kako da postupam. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 minuta, Branka brunette je napisao:

Dal da potpisem sutra raskid ugovora i kako da postupam. 

Prvo ih pitajte koliko je povrat sredstava, ukoliko je drastičan i ne primjeren onda fino postupite tako da im kažete da je sklopljen ugovor na mjesec dana te da morate potražiti drugi smještaj jer nemate gdje s njom ..

Potpisali ste ugovor te Vam ne mogu obračunati prevelik iznos za 5 dana ..

236,66×30= 7.099,8

236×5 dana = 1183,3

1200,00kn .. 

Probajte vi njima reci da morate naci smještaj ukoliko budu digli cijenu za 5 dana vise od ovoga..

Ako nemate gdje sa gspođom, nezz kakve nalaze i terapiju gospođa koristi samo im recite da ne želite potpisati raskid ugovora dok ne istekne.

 

 

uređeno: od Dani999os
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 minuta, Dani999os je napisao:

Prvo ih pitajte koliko je povrat sredstava, ukoliko je drastičan i ne primjeren onda fino postupite tako da im kažete da je sklopljen ugovor na mjesec dana te da morate potražiti drugi smještaj jer nemate gdje s njom ..

Potpisali ste ugovor te Vam ne mogu obračunati prevelik iznos za 5 dana ..

236,66×30= 7.099,8

236×5 dana = 1183,3

1200,00kn .. 

Probajte vi njima reci da morate naci smještaj ukoliko budu digli cijenu za 5 dana vise od ovoga..

Ako nemate gdje sa gspođom, nezz kakve nalaze i terapiju gospođa koristi samo im recite da ne želite potpisati raskid ugovora dok ne istekne.

 

 

Nona je pokretna i nema teze terapije osim tlak i stitnjaca ali smo je dali u dom najviše zbog drustva svoje generacije i to 5 min od kuce. Tako da nona ostaje kuci za sad dok je dobrog stanja. A ugovor pise da je na neodredjeno. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

upravo sad, Dani999os je napisao:

Dođu nam ljudi pa govore upravo ove stvari što i Vi pa nam je vec jasno ..

Bez brige samo vi gospođu sebi i Vaš novac .. 

Nemamo takvih problema samo znam koliko god teško stanje osobe mi smo ustanova koja mora pomoci osobi i onome tko je korisnika povjerio upravo nama .

Želim Vam sve najbolje..

 

Hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija