Jump to content

alhohol


anonimno

Preporučene objave

postoji dva načina:

1. pokunjeno priznati krivnju, reći kako ti je žao što se to dogodilo, da se više neće ponoviti i tražiti, zbog slabog imovinskog stanja, obročnu otplatu.

U kazni će ti biti uračunat i trošak korištenja dregera (mislim da je oko 200 kn).

ili

2.napiši prigovor protiv prekršajnog naloga i čekaj redovni postupak.

Tada tvrdi da ni na koji način nisi ugrožavao promet i druge sudionike u prometu kada su te zaustavili, da ti nakon provođenja alkotesta nisu pokazali koliko si "napuhao"(nadam se da nisi ništa potpisao), te da si 100 posto uvjeren da je bilo 22:45, jer ti kao mlad vozač znaš da ne smiješ voziti poslije 23,00. Pogotovo ako nisi bio sam u vozilu, jer onda imaš svjedoke koji će potvrditi tvoju priču.

Na kraju kažeš da je to sve istina, da ne vidiš razloga zašto su policajci tako postupili i da ti kao savjestan građanin tvrdiš da je bilo tako. Ako treba, traži i sučeljavanje, pravi se lud. Dakle, tražiš da te oslobode od plaćanja bilo kakve kazne.

Svjestan sam da te nagovaram da lažeš, ali lažeš u svoju korist, to smiješ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

očito ti nisi dobio kaznu...

troškovi ispitivanja su malo veći...

 

Ne kažem da su pravi savjeti, pametan čovjek će sam odlučiti što će napraviti, ja mu samo kažem koje su opcije i da se može zaigrati i na jednu i na drugu kartu.

 

Znam da nisu blesavi,( ima i takvih, vjeruj mi) ali nismo ni mi, pa ako im se da hodati po sudovima i davati iskaze, nek izvole. Cilj opravdava sredstvo.

Jedino smatram da, ako se i uspije izvući, da to više ne radi jer će možda stvarno nekoga, nedajbože, ubiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija