Jump to content

Kazna za istek prometne dozvole


Ghartausz

Preporučene objave

Pozdrav, imam specifičnu situaciju pa Vas molim ako bi netko mogao dati savjet. Situacija je sljedeća:

1. 07.12.2021 vozilo osigurano.           

2. 18.12.2021 vozilo podvrgnuto tehnickom pregledu, ujedno pad na istom          

3. 30.12.2021 vozilo prošlo tehnički pregled te je registrirano, u knjizicu upisano da vrijedi do 7.12.2021 

4. 6.12.2022 vozilo osigurano( na računalu od djelatnice sam vidio da je pisalo nešto tipa "iskorišteno od strane STP 30.12.2021 17:33"

5. 27.12.2022 prijavljen tehnicki pregled, pad zbog metlica brisača, čvrstoće fara i prednjeg branika

6. 9.1.2023 kvarovi navodno otklonjeni od strane majstora 

7. 10.1.2023 ponovljen tehnicki pregled, ponovno pad na istim nedostacima("tko ti je ovo radio, ovo ovako ne može")

8. 10.1.2023 nakon izlaska iz stanice za tehnicki pregled, zaustavljen na autobusnoj stanici od strane policije

Policijskim službeniku sam objasnio cijelu situaciju, te mu dao papire sa tehničkog i policu osiguranja. Nakon neke provjere, kaže da vozilo nije registrirano te da će mi na kuću stići kazna u iznosu od 3000kn.

Zanima me sljedeće, s obzirom da navedeni iznos za kaznu nisam uspio pronaći na internetu ,a službenik nije išao u nikakve detalje što i zašto osim da mi auto nije registrirano i da tako njemu stoji u sustavu, dali se računa da mi je istekao rok za registraciju iznad ili ispod 15 dana te što mi je u navedenoj situaciji najbolje činiti, platiti 2/3 kada stigne za sada još upitan iznos, žaliti se itd...? Hvala unaprijed na informaciji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija