Jump to content

Popust na cijenu sudskog vještaka


all_or_nothing

Preporučene objave

Dana 28. 02. 2023. u 10:02, obrisan je napisao:

Da, ta svota može biti i daleko veća. Povući ću tužbu, nemam povjerenja u pravosuđe da bih se kockao sa novcem kojeg nemam. Hvala na odgovoru.

Čini mi se da smo se upoznali na postu e da ja sam bio na vještačenju gdje mi je vještak odredio stupanj invalidnosti i sad je to u postupku jer se min,branitelja žalilo a za tvoje pitanje o cijeni odi do županije jer vidim da si RVI i kao takav imaš pravo na 50% popusta i još na dijete pa nisam ništa platio a savjet za tebe uzmi odvjetnika kao ja koji me nije ništa koštao osim dnevnice i još nešto sitno a odvjetnik se naplati od države ako dobije spor kao u mom slučaju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 minuta, obrisan je napisao:

Ma hvala ti, ali ne idem nigdje više. Ne mogu. Presjeklo me i predao sam se. 

Moram se odmaknuti i pokušati spasiti ono malo živaca što mi je ostalo. Radije ću žicati koricu kruha  nego pravdu.

Žao mi je što odustaješ i ja sam htjeo odustati jer su me vozali godinama tri puta dobijam spor na upravnom sudu i vračaju me na ponovno vještačenje i tamo uvjek iste osobe za stolom i to traje od suda do suda godina za godinom i kad sam htjeo odustati odvjetnica me uvjeri da se napravi tužba sa neovisnim vještakom i koji če ako ustvrdi da je posljedica rata odrediti postotak bez povratka na vještake u Mihanovičevu i jedino im je preostalo da se oni žale na rad vještaka i sad je vrhovnom sudu koji če amenovati predmet i evo od 2016 god. i da to nije PTSP več bolest ali ako uspijem dobit ču zaostatke za sve to vrijeme

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija